Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmok az exemmel....

Visszatérő álmok az exemmel. Mit jelenthetnek, hogyan lehetne szabadulni tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult kapcsolat volt, függője lettem annak idején, bármit megtettem volna csak azért hogy vele lehessek és viszonozza az érzéseimet, a mai napig nem tudom részéről mennyire voltak igazak, de nagy nehezen kimondtam majdnem 2 éve a végét. Amikor már kezdem úgy érezni, hogy jobban érzem magam ezzel kapcsolatban, jön egy álom, és nagyon felkavar. Szinte mindig újra felkeres, elmondja hogy hiányzom és még mindig szeret, én pedig mentegetőzöm, hogy nekem már új kapcsolatom van és szeretem őt. Ez a valóságban is így van, nagyon boldog kapcsolatban élek egy olyan sráccal akivel mindennél jobban szeretjük egymást. Mégis nagyon felkavarnak ezek az álmok, sosem múlnak el? Komoly válaszokat szeretnék, aki nem érti ezt meg, legalább viccet ne csináljon belőle, mert kegyetlen rossz érzés így is. Köszönöm! :) 22/L

2016. jún. 16. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A bölcs mondás azt állítja,hogy "a szeretet soha el nem fogy".

Attól,hogy emberek elviselhetetlenek,szerethetjük őket igaz szeretettel,szerelemmel,s az örökké tart.

Amint a valóságban,álmodban is hűséges vagy új párodhoz,s ez így helyes!A hűség mélyen beléd íródott.Javaslom barátodnak,hogy vegyen lottót,mert szerencsés fickó.Már megnyerte veled a főnyereményt!

2016. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudat alatt még mindig szereted:/

Szerintem mond el a mostani barátodnak, hogy milyen álmaid vannak.

Valamilyen formában úgy is meg fogja tudni, csak az a legjobb hogy tőled.

Elég ha az aspektusaidban észre vesz egy kis "rezzenést" és már kételkedni fog. (Személyes meglátás)

2016. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha tényleg boldog kapcsolatban élsz a jelenlegi pároddal,akkor nem értem,hogy álmodhatsz a régi pasidról és hogy kavarhat fel téged ennyire. Ha viszont még mindig a régi pasiddal álmodsz,ráadásul nagyon felkavar,akkor meg azt nem értem hogy élhetsz nagyon boldog párkapcsolatban. Ez a kettő dolog az én fogalomtáramban nem igazán fér össze,de ha így van,majdnem 100% hogy még mindig nagyon szereted az exedet és nem igazán tudsz,akarsz a tudatod alatt megválni a vele eltöltött közös élményektől,emlékektől. Szerintem túlzottan fontos is volt neked,és talán egy kicsit nyugodt fejjel végigondolni sem árthat. De szerintem is beszélj erről a jelenlegi pároddal!
2016. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült már pár hónapja szerencsére beszélnünk erről, bár nagyon féltem tőle...de megértő volt, tud mindent arról a kapcsolatról (nagyrészt érte hagytam ott tulajdonképpen), tudja mennyire tönkretett érzelmileg. Boldog vagyok vele, és szerelmes, ez az igazi boldogságot adó szerelem, a másik pedig ha szerelem is volt, csak rengeteg fájdalmat okozott. Ez az exem egy rendkívül gonosz és rossz ember, semmi közös sem volt bennünk.És valóban, álmomban sem történik köztünk semmi szerencsére. Nagyon szeretném elfelejteni ezt az egészet, már pszichológuson is gondolkodom. De nagyon hiszek az ezotériában is, próbálnék ilyen módon is valami megoldást keresni a problémára. Mindenesetre köszönöm a korrekt válaszokat! :)
2016. jún. 16. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretek olyanokat,akik nem érdemlik azt meg,de inkább egy púp a hátamra,mint ismét együttégni velük.Az örökkétartó szeretet,szerelem nem kötelez együttégésre.


Társad minden bizonnyal büszke lehet rád,hogy még álmodban sem csaltad meg!


Egy tanács:

Boldog akkor maradsz,ha kedvesedet boldoggá tehetted.Ehhez újból,és újból frissíteni kell,hogy mire vágyik szerelmed.Ehhez sok-sok nyílt beszélgetés kell szexről,vágyakról,gondolatokról,kedveskedéssel,meglepikkel álarc,prüdéria nélkül.

Gondolkozz!Van olyan tagja kedvesednek,amelyiket nem szereted?Egy férfi is vágyik kényeztetésre!

2016. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!