Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Durva rémálom, de mit jelenthe...

Durva rémálom, de mit jelenthet, vagy miért álmodtam ilyet?

Figyelt kérdés

Megjegyezném, hogy az álom előtt nem olvastam félelmetes sztorikat, nem néztem olyan filmet....stb.


Az álom lényege, hogy három nő volt jelen. Két nőt láttam, akik egy ágy mellett álltak és egy nyitott könyvet néztek, valamit olvastak. Utána láttam az ágyat és egy harmadik nő volt ott, aki meg volt kötözve.

Megkínozták, kitépték a haját, megvágták a nyakát.

Sírva ébredtem. Pár napja volt, azóta aggaszt. Még mindig előttem van, ha rá gondolok.

Mitől volt ez?

Köszönöm a segítséget és a válaszokat.



2015. szept. 18. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Én is szoktam kínzással álmodni, szerencsére nagyon ritkán és nem is tartoznak a természetemhez ilyen fajta gondolatok.Engem is megvisel.Pláne hogy néha az ilyen álom után esetleg hallom a hírekben hogy valahol valakivel hasonló történt...Hátborzongató! Én imádkozni szoktam ilyenkor (is).
2015. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%

Lehet van jelentésük. Nem vagyok otthon az ezotériában.

De... tekintve arra hogy sírva ébredtél, megrémisztett és megrázott... szerintem te egy lényt (szellemet?) a rossz érzéseiddel nagyon nagyon jól lakattál. Ez előfordul, a lényeg hogy elmúlt s elment :)


(u.i.: attól még hogy szkeptikus valaki, nem kell engem lepontozni.)

2015. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán csak olvastál, hallottál stb ilyesmiről régen és álmodban a tudatalattid előhozta... nincs ebben semmi extra, én egyszer a Holtak Hajnalába álmodtam bele magam, annak a férfinak a szerepébe akit a végén megharapnak és bumm a fejbe, na aztán szó szerint erre a jelenetre ébredtem mint a nagykönyvben.
2015. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonlómvolt és 2 héten keresztül ilyeneket álmodtam pedig általában nem emlékszem az álmaimra nekem is olyan kínzós volt csak csikizték :D akkor félbe kellet vágyni kutyáknak a fejét és még rengeteg más undorító dolog én sem néztem ilyen filmet vagy hasonlót ezek az álmok után mindig rosszúl voltam vagy sírtam még napokkal utána is mert mindig a fejemben volt aztán hamar elmúlt :D
2015. szept. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki mond minden félét, de néha nekem meg az az érzésem, hogy tökre valaki más álmait álmodom :) Olyan dolgokról, emberekről, történésekről, amikhez a valóságban semmi közöm egyáltalán, sosem látott helyek, sosem látott emberek...
2015. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!