Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Paralízis már másodszor?! Mit...

Paralízis már másodszor?! Mit tegyek? Félek.

Figyelt kérdés

Néhány hete fordult először elő, hogy álmomba hangokat hallottam, azt álmodtam hogy skizofrén vagyok. Majd mikor megébredtem egy női alak ült a mellkasom és karmait belém eresztette. Nem tudtam mozdulni le voltam bénulva, majd felkeltem. Utána olvastam...

A következő most hétvégén történt. A barátaimmal iszogattunk, majd mikor haza felé mentünk, sorra csuklottak össze a barátaim, nem tudtak mozdulni. Éreztem hogy én is lebénulok és térdre esem.. Megint ugyan az.. megébredtem,vagyis próbáltam, de nem bírtam mozdulni és valami,valaki fogta a vállam hátulról. A levegő vagy a hangulat én nem tudom hűvössé vált.

Légyszíves adjatok tanácsot, mert nagyon zavar hogy már nem az első alkalom. Frusztráló és nem szeretném többször átélni. Mit tanácsoltok?



2016. jún. 19. 22:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%
Álmodban söröztél és csuklottatok össze?
2016. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%
Álomban "lebénul" szinte mindenki. Nem kell ezen parázni, gyorsabban ébredsz fel, és térsz észhez, mint ahogy újra mozogni tudnál. Egyszer volt velem is ilyen, de 1-2mp után már tudtam mozogni. Furcsa volt, de hát ez ilyen.
2016. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom, mindenki összecsuklik álmába úgyhgoy nem bír mozogni, aztán megébred , nyitva van a szeme és tényleg nem tud mozdulni?

1. válaszoló nem értem a kérdést. Igen, iszogattunk, majd hazamentünk, hazafelé mindenki összeesett.

2016. jún. 19. 22:39
 4/35 anonim ***** válasza:
88%

Gondolj valami szépre. Pl. A tengerre.

Mi bajod lehetne?

Szerinted mi okozza, mi változott az életedben?

2016. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Jó kérdés mi változott.. leginkább az egyetem stresszel, de az már évek óta mégsem találkoztam még ezzel a problémával. Köszönöm a válaszod és a tanácsod.

Leginkább olyanok válaszát várom akiknek már volt hasonló tapasztalata és megoldották, vagy "Kigyógyultak" ebből az állapotból.

2016. jún. 19. 22:47
 6/35 anonim ***** válasza:
61%

Nézz álmodban egyhelyre, akkor felébredsz !


Én nemrég napmint nap mesztelen csajszikról álmodtam ,élégé fusztrált voltam (...annál kevésbé kasztrált ), de végre egy időre vége az osztályomtól kapott folytonos cs_szegetéseket.


Ma nagyon jót álmodtam ,kedvenc énekesemmel Rob Halfordal álmodtam angolul szoltam hozzá és ő magyarul szólt vissza .

Eléggé zavaros volt hol a 80-as évekbeli fiatal énekessel beszéltem hól a mostanival, azért egy élmény volt ,még így álomban is .

A Judas Priest új gitárosával Richi Folkerel is beszéltem álmomban ő nem volt valami kedves .


Utóírat: Bisztos hagytam benne hibát engem most annyira nem zavar .

2016. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
Többet kellene aludnod. Nem vibrál semmi a szobában? Van levegő? Háton alszol?
2016. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Az első esetben hátamon aludtam, azóta kényesen figyelek rá hogy ne aludjak úgy. Másodszorra hason voltam.

Vibrál..hm hűtő van koliba mellettem, de másodszorra otthon volt a szobámba.

Levegő is van.

2016. jún. 19. 22:52
 9/35 anonim ***** válasza:
Velem akkor van ilyen, ha nagyon fáradt vagyok és ébren tartom magam. Vagy vibrál valami. Illetve ha felfelé nézek. Bár még ezek csak tippek. Semmi bajod sem lesz! Sép álmokat!
2016. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb embernél ez átmeneti, szóval ha még előfordul párszor akkor se aggódj. Csak ha hosszabb távon is előfordul, akkor viszont menj vele orvoshoz.


Amit tudok tanácsolni, hogy tudatosítsd magadban hogy az alvási paralízis csak átmeneti állapot ami elmúlik és semmi, de semmi bajod nem eshet, bármit is látsz vagy hallasz az csak az álomból felébredő agy hallucinációja.

2016. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!