Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megijedtem? Segítene valaki?

Megijedtem? Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Mostanában néha napközben is alszok, és sokszor álmos vagyok. 22-23 körül fekszem 5-6 körül kelek.

Péntek óta sokat számítógépeztem, ezért picit megtört a nappal-este ritmusom.

Tegnap délután aludtam mert hajnalig játszottam, azután 4 órát aludtam csak.

22:30-kor lefeküdtem, hajnali 1-kor keltem, hogy durván leizzadtam. Nem emlékeztem az álomra.

Azután nem bírtam aludni, stresszes dolgokon gondolkoztam, meg 1x maszturbáltam. (fontosnak tartom belefoglalni)

3-kor fura pózban(soha nem alszom oldalamon)

sok hülye gondolat után (milyen jó lenne 'kiszállni' a testemből) elaludtam.

Álom: A játékkal játszottam, én voltam a karakter és hülyeségek...azután váltott, egy nő(gyengéd volt), vékony, ragaszkodóan ölelt magához és ezt élveztem. Nem láttam az arcát csak a kezét. Fekete volt a teste de mert sötét volt (lehet azér?) Azonban amikor szabadulni akartam nem engedett sehogy se tudtam kitörni és megijedtem. Tudtam álmomba mozogni csak hirtelen 2x olyan erős lett mint én. (Azért akartam kiszabadulni a karjai közül mert egy aktus vette volna kezdetét és gátlásaim vannak...)

(Lehet vicces és fatökű vagyok, de sajnos ez történt..)

Azután felébredtem pár mp-re de visszazuhatam az álomba ami ugyanott indult újra, hogy próbálok kitörni.Ezután most felébredtem.

Google 1. keresés kidobta az alvási paralízist... most tényleg engem ver ezzel az isten?

Vagy csak sokat agyaltam és kockultam(kb.2 éve nem játszom...most sok villogás volt és azon járt már 3 napja az agyam 24/24-ben) és így jöttek fel a gátlásaim?

Biztos nem játszok soha többet....félek...(csak 1 mmorp volt)

20/F



2015. márc. 30. 04:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy tudtam, hogy álmodok! Csak felébredni nem tudtam, és pánikoltam...

A karjaiból a kimászás valamiért a felébredést szimbolizálta nálam

Mikor felébredtem azonnal tudtam mozogni, és nem mások keltettek fel. Magamtól valamiért.

Ha alvási paralízis és ez a szabadulós pánikos téma megy örökre éjszakánként én felkötöm magam -_-

2015. márc. 30. 04:54
 2/7 anonim válasza:
Csajozz inkább, akkor másféle dolgokat fogsz álmodni :D amúgy meg, ha tudod álmodban hogy álmodsz, akkor használd már ki :D álmodban mindig azt teszel, amit akarsz. Oda jutsz el, ahová akarsz, pillanatok alatt. Velem nem sokszor történik ez, de ha igen mindig kihasználom. Nézd mindennek a jó oldalát :D
2015. márc. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A te verziód a forgatókönyv szerinti verzió. Amikor minden szuper és lehet élvezni...

Sajnos nekem abban a verzióban volt részem, hogy valami nem hagyta, hogy felkeljek... és ilyenkor arra gondoltam, hogy örökre így maradok, és soha nem tudok felkelni.. így már elég parás ha belegondolsz...

Plusz pár mp-re felkelek de újra visszaránt.. nem egy leányálom...

2015. márc. 30. 06:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Az örök szextől félsz?
2015. márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokat kockultál.
2015. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Legoman ***** válasza:

A sok játék és az éjjeli maszturbálás meghozta hatását. :D

De ez most nem erről szól. :)


Írtad, hogy gátlásos vagy, nos ezt az álmod nagyon jól szimbolizálja. Legközelebb feküdj le azzal a nővel, és ki tudja, lehet hogy a gátlásaid is elmúlnak. :)

2015. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most már én is csak nevetek ezen az álmon..de hajnalban.. kipihenetlenül nagyon durva élmény volt.. hogy nem tudtam felkelni közben meg magamnál voltam.

Ma aludtam 2x is mert nem bírtam fennmaradni. Azonban semmi különös nem történt. Jól vagyok, és szerintem is sok volt a kockulás... :D

Köszönöm mindenkinek! :)

2015. márc. 30. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!