Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok az álomparalízis...

Mit gondoltok az álomparalízisről?

Figyelt kérdés
(amikor felkelsz, de nem bírsz megmozdulni,mégis látod a szobát és tudsz lélegezni, ám az is megeshet hogy a félelemtől az agyad beképzel valamit, és emiatt vmi ilyesztőt látsz)

2015. nov. 9. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Élvezni kell a helyzetet és tesztelni, hogy mit lehet belőle kihozni.
2015. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát az elég para.Néha úgy tűnik, külső okok is elő tudják idézni, bizonyos szellemjelenségek például na így még parább.
2015. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit kellene gondolni? Alvasi paralizis. Egy megoldas van: engedd el!

Es lehet belole tudatos alom.

2015. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:

Az alvásparalízisből lehet tudatos álom.

Ha elalváskor a REM fázisba érsz, vagy abból ébredsz, akkor előfordul ilyen jelenség.


Nekem egyszer volt paralízisem. Mikor ezt éltem át, akkor az ágyam magától mozgott, vagyis mint mikor rángatod az ágyat. Kapaszkodtam az ágyban, hogy nehogy leessek. Aztán se kép se hang.


Én azt gondolom, hogy mindennek megvan a maga hátránya és előnye. A hátránya ennek, hogy ijesztő, és hozzá kell szokni, hogy ne ijedj meg, és felismerd a paralízist, de az előnye, hogy ebből már könnyedén tudsz tudatosan álmodni. :)

2015. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem az alvasi paralizisbol rendszeresen van tudatos almom. Akkor megis lehet?

Az egesz ugy mukodik nalam, hogy azt hiszem, hogy felkelek (a.p.) aztan rajovok, hogy nem, meg talan kuzdok egy kicsit, de aztan elengedem. es akkor amikor visszaalszok lesz tudatos alomom. szinte egybol, legalabbis ez az erzesem, de laborom nincs hozza.

igy mar lehet hogy erthetobb neked is, kedves masik valaszolo.

2015. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó nektek én sulibannis meg kindenkitől hallom meg olvasom hogy jajj ugy besz@rtam alvasparalizisem volt remelem soha nem lesz ilyen többet rémisztő volt nem ajánlom senkinek én meg pont szeretném hogy legyen és nincs ugyan ez van az alvajárással az álmodással meg a halucinációval akarom de nincs másnak meg van de nem akarja , utálja meg fél. Ez nem igazság :c amit akarok sose jön össze :C
2015. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!