Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy egy év telt el mióta szétmentünk párommal, azóta is sorozatosan vele álmodok,hol rosszat, hol jobbat, de a tűz elég gyakran jelen van benne. Mint a mai álmomban is, ahol felégett az üzletük, nem tudták megállapítani az okát viszont F. bent ragadt ,engem pedig nem engedtek oda . A következő kép már az volt hogy kórházban fekszik sebekkel, olyan volt mintha abban a pillanatban szörnyet haltam volna. Itt riadtam fel.
2016. jún. 21. 07:13
 1/1 anonim válasza:
Elég nyomasztó lehetett. Szerintem magadat hibáztatod, hogy szétmentetek, vagy legalábbis a tudatalattid így gondolja. Próbáltad már a tudatos álmodást? (Pl. simán eloltottad volna a tüzet, és utána smároltatok volna a pároddal v vmi ilyesmi, keress rá a neten.)
2016. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!