Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az álmok? Az egyik része a párkapcsolatomba, a másik meg vissza térő. ( Megpontoztam az álmokat hogy könnyebb legyen kibogozni) Kérem csak olyanok írjanak akiket érdekelnek az álmok megfejtése!

Figyelt kérdés
1.Még mielőtt nem ismertem a párom,(csak látásból meg tudtam a nevét),akkor sokszor álmodtam vele azt hogy megakar ölni(nem volt akkor még szimpatikus számomra). 2.Most hogy vele vagyok sokszor azt álmodom hogy más nővel beszélget és hogy engem elhagy,nem szeret(ez lehet belső dolog is mert ez a félelmem hogy elhagy engem). 3.És még ami sokszor előfordul az az,hogy bérgyilkos akar meggyilkolni,de sose sikerül neki,ez már nem kapcsolodik a párkapcsolatomhoz,csak vissa térő személy szokott lenni az álmaimban a bérgyilkos.

2016. jún. 24. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Álmaid azt jelentik,hogy generalizálódott bűntudatod üldözöttségérzést épített ki benned.

A bűntudat nem mindig valós bűnre épül,de te azt bűnnek tartod.

Ha az üldözéses álmaid gyakoriak,és befolyásolják napi tevékenységedet,azt tanácsolom,fordulj szakemberhez!(Pszichológushoz,vagy lelkigondozó lelkészhez.)

2016. jún. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!