Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban elvágjá...

Mit jelent ha álmomban elvágják a torkomat vagy hogy én vágom el egy másik ember torkát?

Figyelt kérdés
volt két külön álmom az egyikbe én vágtam el egy ember torkát pár nappal rá meg elvágták az enyémet
2015. nov. 15. 13:35
 1/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló extrém álmaim vannak, mert itt-ott felhúzzák az agyamat egyesek és olyankor jönnek elő ezek az álmok :D Szerintem nem nézel túl sok filmet?
2015. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"gyilkosság

Ha te vagy gyilkosság áldozata: félelmeid miatt elnyomás alatt vagy, kihasználnak. Nem tudsz egy kényszerhelyzettől megszabadulni.

Ha te gyilkolsz: bűntudat, tudod hogy mások rossz helyzetéből próbálsz hasznot húzni.

Általában: önmagad vagy pillanatnyi éned megtagadása, feladása. Engedsz valamilyen külső nyomásnak, amely vagy jó vagy rossz irányba viszi a gondolkodásod."


Ezt találtam

2015. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sok ISIS videot nezel.
2015. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!