Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom gyakran hogy...

Miért álmodom gyakran hogy egy másik életem van?

Figyelt kérdés
Este azt álmodtam hogy itt vagyok a jelenlegi falumban. Én és a többi ember ugyanúgy néz ki, viszont a kapcsolataim teljesen másmilyenek, és nekem is teljesen másfajta emlékeim vannak magamról, a falu pedig máshogy néz ki, mintha egy másik faluban lennék, viszont a házunk ugyanaz. Szóval röviden ennyi, mintha egy párhuzamos univerzumi énemmel cseréltem volna helyet. Nincsenek repülőautók, meg ilyen fantasy dolgok.
2015. nov. 30. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagy milyen volna egy másik élet, de lépéseket még nem akarsz tenni.
2015. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok lépéseket tenni?? Hát ezt jól benéztem, a jelenlegi helyzetemben ez nem túl jó hír. Ha szabad kérdeznem te honnan tudod ezt? Forrás?
2015. nov. 30. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy hasra csapva mondtam.
2015. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És tudhatom hogy miért nem akarok lépéseket tenni? Lustaság, karma, stb., mik a lehetőségek?
2015. nov. 30. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Unhatod a mostanit,vaagy tényleg egy másik párhuzamos valóságot élhetsz meg.Ezt neked kell érezned.Viszont ha ezt gyakran álmodod,ajánlom neked ,hogy olvassgass Freudot :) ő sokat foglalkozott az álmokkal,hátha találsz valamit ami számodra megmagyarázza ezt a jelenséget.
2015. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek van másik élete. Csak Te érzékenyebb vagy erre.
2015. dec. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na én is ilyeneket álmodok!
2021. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!