Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy megálmodok...

Miért van az hogy megálmodok valamit előre? Megálmodom, aztán megtörténik.

Figyelt kérdés

Őszintén 2 ilyen eset volt az életemben.

Megálmodtam előre két esetet, majd pár nap múlva teljesen ugyanúgy megtörtént. És nem ilyen mindennapi esetek. Nem is deja vu érzés és nem utólagos megerősítés. Ezek szerint minden előre megvan "írva" és mi csak haladunk az időn? Vagy mivel magyarázható ez?


2016. júl. 1. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Mit álmodtál? Semmi nincs megírva, vagy az álmod is.
2016. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
46%

Nekem is volt már ilyen nem egyszer. Vannak olyan esetek amit évvekkel előtte megálmodok.. Viszont néhányuk nem úgy történt meg ahogyan az álomban. Mintha a döntésem befolyásolná a jövőbeli utam..


Kíváncsi lennék én is dolgokra..

2016. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az egyik az, hogy megálmodtam hogy egy olyan tanár jön be hozzánk helyettesíteni, aki még sose tanított minket. Bejött a terembe és azzal kezdi, hogy "itt milyen büdös van, nyissunk már ablakot" majd lerakja a könyveit az asztalra és az első padban ülő lányt megkérdezi, hogy mit veszünk most. Én végig néztem a tanárt és arra gondoltam, hogy mennyire nem szimpatikus. Aztán rá pár héttel ugyanígy, ahogy leírtam megtörtént az eset. Le is dermedtem.


A másik az, hogy egyik lány csoporttársammal ülünk a házunk előtt beszélgetünk, szóba jön a gimis osztályom és elmesélek róluk neki egy történetet.

Aztán nemrég erre járt (egyébként 120 kilométerre lakik, szal sose gondoltam hogy egyszer lent lesz nálunk) és az eset megint ugyanígy megtörtént.



Ez engem őszintén megijeszt, nem nagyon szeretnék megálmodni semmit előre, félek hogy egyszer valami rosszat álmodok meg.

2016. júl. 2. 00:45
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Velem is történtek hasonló események.

Szerintem a dimenziók összemosódhatnak, mert "azon a helyen" nem létezik az idő.

2016. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gaery ***** válasza:
73%

Szia!

Megeshet, hogy nagyon jó látói képességed van, de igyekszel a tudatalattidat féken tartani, így az csak álmokon keresztül tud "üzenni" neked.


Az hogy félsz tőle, teljesen normális dolog, és igen van hogy az emberek meglátnak rossz dolgokat.

DE nincs megírva sehol hogy amit megálmodsz az 100% hogy bekövetkezik. Ahogy egy előbbi válaszadó is írta, változtatni tudsz rajta, amit látsz egy álomban az csak az, amit a tudatalattid felvázol, ő úgy látja hogy ha nem változik semmi akkor ez fog történni és ezt megmutatja neked.


Ha erősen félsz ettől a képességtől, a tudatalattid valószínűleg elzárja ezt, ő ugyanis a te javadat akarja, csak nem mindig a legjobb módon próbálja meg.

De ezt magadtól is elzárhatod ha nagyon nem szeretnél ilyeneket látni, erre legegyszerűbb módszer bármilyen meditációs módszer vagy bármi, amelyen keresztül kommunikálni tudsz a tudatalattiddal, nem tudom milyen ezoterikus módszerekben és/vagy vallásokban hiszel.

2016. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Én is mindent megálmodom ami később be is következik.

Álmomban láttam (14 éves voltam) a születendő gyermekeim haja színét valamint a nemét.Akkoriban semmiképpen nem akartam férjhez menni,de álmomban volt férjem.

Álmomban láttam annak az embernek az arcát akitől óvakodnom kell és láss csodát az álom után pár hónappal később megláttam a környezetemben pontosan úgy ahogy az álmomban láttam )hihetetlennek tűnik de közben elköltöztünk és az új környezetet nem ismerhettem)

Megálmodtam a balesetemet és azt,hogy nem tudok majd abból kikecmeregni ami szintén bekövetkezett.

Megálmodtam az országban bekövetkező pénzügyi zavart és előre gondoskodtam magunkról.

Ha megtanulod azt,hogy amit álmodsz azt hogyan értelmezhetsz akkor rengeteget segít neked legyen az számodra akár jó,akár rossz.

2016. júl. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Véletlen.
2016. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
100millió dolgot álmodsz még, ami pedig nem következik be, csak ezeket egyszerűen figyelmen kívül hagyod. Csak azt a 2 esetet jegyzed meg, ami úgymond "bejött". Gondolkodj el ezen. Lehet nem olyan izgalmas meg romantikusmisztikus...
2016. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"100millió dolgot álmodsz még,"

Kedves Válaszoló!

Neked teljesen igazad van! Csak azokat soroltam fel amik megdöbbentettek álmomban és ébredés után is emlékeztem rá.

2016. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Velem évente 4-5 alkalommal is megesik, hogy megálmodom, mi fog velem történni.


Amit tudni érdemes, hogy nagyon rosszul alszom így csak ritkán álmodom, ha álmodom is, akkor olyanokat szoktam álmodni, hogy zuhanok a háztetőről, meg biciklivel zuhanok egy szakadékba. (20 éve nem biciklizem, így ilyesmi remélhetőleg nem fog megtörténni. Ill. olyan dolgokat szoktam álmodni, ami biztosan nem történhet meg. Pl. halott családtagokkal beszélgetek, vagy vezetek egy autót, ami egyszer csak eltűnik és valahol teljesen máshol folytatódik az álom. Szóval ritkán álmodom és mindig zagyvaságokat...


... de megesik, hogy megálmodok 4-5 perces történéseket, ami realisztikus és mindig meg is történik velem. Ami a legfurább, hogy mindig olyat álmodok meg, amit nem én teszek, hanem pl. odajön hozzám valaki és mond valamit. Szóval ezekre nekem nincs semmilyen behatásom, hogy pl. elkerüljem,vagy máshogy történjen... Ill. általában olyan dolgokat álmodok meg előre, ami teljesen lényegtelen az életemre tekintve.


Az eddigi legemlékezetesebb dolog kb. 10 éve történt...

Azt álmodtam, hogy ülak a pc asztalnál a székemben és kibontok egy fekete Tracer márkájú iratmegsemmisítőt és a nővérem átszól a másik szobából, hogy "na, mit kaptál?"...


A nővérem nem velünk lakik, 2-3 hetente egyszer jön el hozzánk, ill. sosem terveztem, hogy veszek iratmegsemmisítőt és akkoriban még a Tracer márkát sem ismertem, ilyen olyan megsemmisítőt pedig azelőtt még csak látni sem láttam sehol és az álmomról sem beszéltem senkinek.


Kb. 4 hét elteltével ülök a gép előtt (nővérem nemsokkal előtte váratlanul betoppant) és anyám éppen akkor jött haza a tescóból. Egyszer csak letesz elém egy nagy dobozt és elkezdi mondani, hogy tudom hogy odavagy a műszaki dolgokért és az egyik árufeltöltő ismerősöm mondta, hogy van ilyen olcsón, téged biztos érdekelne, így megvettem.


Elkezdtem pontosan úgy kicsomagolni, ahogyan megálmodtam (akkor még fel sem tűnt, hogy mint ha ez már megtörtént volna), akkor egyszer csak átszól a nővérem, hogy na, mit kaptál?


Na és akkor esett le, hogy pontosan ezt álmodtam.


Bízom benne, hogy egyszer azt fogom álmodni, hogy nézem a tv-ben a lottó sorsolást :)


Nem hiszek a megjósolom a jövődet emberkékben, de ez akkor is nagyon fura.

2019. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!