Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy sokszor, amit megálmodok az megtörténik? (nem mindig ugyanúgy, de megtörténik)?

Figyelt kérdés

PL. pár hete azt álmodtam, hogy nyertem a lottón, erre múlthéten 3-as találatom volt az ötös lottón, plusz múlt héten a járdán találtam egy ötsszázast, és jelentkeztem állásra, arra pedig felvettek... -tehát szerencse sorozatom volt...

Aztán volt olyan ,hogy azt álmodtam ,hogy az öcsémet elütötte egy vonat, nem nagyon csak egy kicsit... viszont nagyon fájt a lába... másnap kiment a bokája és 2 hétig gipszet kellett hordania...

Most a napokban azt álmodtam ,hogy esik a hó (megjegyzem nem néztem időjárást, nem tudtam ,hogy esni fog) másnap megeredt.

Volt hogy azt álmodtam, hogy következő napon felelünk magyarból... és mindenki lefelelt de rám nem került sor. másnap valóban feleltünk magyarból, és én is feleltem volna, de pont kicsöngettek ezért el lett nekem halasztva... és még van pár ilyen álmom...


2016. febr. 27. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem jegyzetelsz és beképzeled.


Írd fel az álmaidat részletesen - meg fogsz lepődni, mennyire nem az történik, amire emlékszel!


(Kivéve persze ezeket a nagyon általános, felelünk magyarból és társai - én a mai napig álmodom, hogy felelek az órán, pedig már több mint tíz éve nem járok iskolába...)

2016. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az álmaidból a vágyaidat és akaratodat közvetítő hullámok érkeznek magához az univerzumhoz, az azt alkotó pszichikai szubsztanciához, amelyről visszaverődve egy válasz érkezik rá az anyagi világba belematerializálódott állóhullámok formájában. Ebből áll össze a valóságban is az álmaidban elképzelt valóság.
2016. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szóval zombikal álmodok akor azér egyre hüébek az emberek mer a végén tényleg zombik lesznek?
2016. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!