Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Nem...

Bebuskaa kérdése:

Mit jelenthet ez az álom? Nem egészen értem. Összezavar.

Figyelt kérdés
Ma álmodtam ezt van egy srác aki nemrég vert át amit még nem hevertem ki és ő volt az álomban...vagyis konkrétan nem ő ugyanis sportol és a csapattársai ott voltak mindenhol. Össze vissza bolyongtam a helyszín folyamatosan változott. A srácot nem láttam mégis tudtam hogy ott van és figyel. Feszült voltam. Aztán került hozzám egy kismacska. A vállamon vittem de amikor levettem onnan láttam hogy már alig él ezért letettem egy puha növényre ahol elpusztult. Utána itthon voltunk....az egyik szobában ültem de nem egyedül hanem az egész csapat figyelt engem. Körülbelül Ennyi lenne.

2016. júl. 4. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell minden részletben értelmet keresni ilyenkor. Ha általánosságban nézed, teljesen egyértelmű: múlnak el az érzéseid a fiú iránt, és ezt így dolgozza fel az agyad. Természetes és szerencsés folyamat, zárd le magadban ébren is.
2016. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ sokat segített!! 😊
2016. júl. 4. 13:52
 3/5 Yog-Sothoth ***** válasza:
A szellemvilág így próbált üzenni. A következő teliholdkor menj ki egy közeli erdős részre, szerezz egy macskakoponyát, tegyél bele gesztenyét (sajnos csak ősszel érik, de a kisboltban biztos találsz), és hajnali fél 2-kor kezdd el erősen rázni, miközben mezítláb állsz egy nagy lapulevélen. Így teljesen el fognak múlni az érzéseid a srác iránt, és helyreáll az egyensúly.
2016. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp kipróbálom a gesztenye püré is jó lesz?😂
2016. júl. 4. 14:59
 5/5 Yog-Sothoth ***** válasza:
Az sajnos nem. Ha nem találsz gesztenyét, akkor próbálkozz egy másik kétszikű növény termésével.
2016. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!