Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom jelenség, tapaszta...

Ozmium42 kérdése:

Furcsa álom jelenség, tapasztaltál már ilyet vagy hasonlót?

Figyelt kérdés

Ma elég rosszul aludtam, és emiatt volt egy érdekes álmom. Nem a konkrét tartalma a lényeges, hanem egy jelenség, amire ébredés után lettem figyelmes.


Mikor felébredtem, az volt a legelső gondolatom, hogy ez egy visszatérő/folytatásos álom volt. Jobban belegondolva azonban kiderült, hogy nem. Inkább az álmon belüli alteregómhoz álmodtam hozzá "múltbéli" események emlékeit. Felébredve azt hittem, ezeket az emlékeket külön-külön is megálmodhattam korábban, és a mostani álmomban ezeknek az emléke elevenedett fel. Valójában nem ez történt. Soha nem volt korábban ilyen álmom. A megálmodott karakterem emlékképeit is csak ma álmodtam meg. Mégis, ezek nem voltak részei az álomnak, ezek "emlékek" voltak, a mostani álom cselekményének az előzményei.


2016. jún. 30. 22:04
 1/1 anonim válasza:

Nekem is volt tobbszor is (5re emlekszem osszesen)

Sztem Deja vu

Nem kell megijedni vagy ha kellene akkor bajba vagyok

15/f

2016. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!