Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Esténként sokszor álmodom...

Esténként sokszor álmodom azt, hogy égek és egy kietlen, kopár területen vagyok, hogyan űzhetném el ezt az álmot?

Figyelt kérdés
Néha még láncokat is látok magamon és mozdulni se tudok, furcsa hangokat is szoktam hallani, amiket nem értek, de eléggé rémisztő. Hogy űzhetném el ezeket az álmokat? Lehet, hogy valami sötét erő van rajtam?
2016. júl. 5. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kenyér vagy álmodban egy kemencében! Nagyon jó jel!
2016. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg ez lesz az egyetlen válasz?
2016. júl. 5. 17:45
 3/6 anonim válasza:
Szia. Lehet hogy előző életedben abban haltál meg. Fújd be este jó illattal az ágyad, párnát, hogy azt az illatot érezd este, mert valahol hallottam hogy ha valaki rosszat álmodik akkor rossz szag is okozhatja.
2016. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Mosd ki az ágyneműt jó illatú öblítővel.
2016. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kimoshatom, de hetente szoktam cserélni ágyneműt ás eddig is használtam öblítőt, nincs büdös itt semmi.
2016. júl. 5. 18:05
 6/6 Yog-Sothoth ***** válasza:
Valószínűleg előző életedben boszorkány voltál, és elégettek. Még ebben az életben is a korábbi rossz cselekedeteid miatt bűnhődsz. Imádkozz naponta háromszor és kérdd az angyalok segítségét a teljes megtisztuláshoz.
2016. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!