Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy egy hatalma...

Azt álmodtam, hogy egy hatalmas hegyen vagyok, kopár sziklák és egy nagy tó, ahol rengeteg kicsi hal van. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 07:22
 1/3 Schreiber László válasza:
Valószinü nyugtalanul aludtál. Holnap már nem ezt fogod álmodni, ne törődj vele.
2016. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az élet néha szar(hegy), de van, aki élvezi(halak a tóban). Viszont a hegyről le tudsz mászni, bele a tóba, tehát ha akarod, lehet jó az életed. Mondjuk. Ezt is jelentheti.
2016. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem is teljesen hülyeség, amit az előző mondott. A hegy jelzi azt, hogy komolyan veszed az életet: tanulsz, dolgozol, talán elismerésben is részesülsz, de ez a sok munka vagy/és tanulás elveszi tőled az életörömöt (ezt jelenti a kopárság.) A tó meg a kis halak pedig az ismerőseidet jelképezik, akik fele annyit se tesznek az életükért, mint te, mégis vígan elvannak. Ez az én olvasatom.
2019. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!