Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban repülés, csók, ölelés...

Írisz Henderson kérdése:

Álomban repülés, csók, ölelés egyszerre. Mit jelenthet? 19/Lány

Figyelt kérdés

Az álmom úgy kezdődött, hogy az utcán sétáltam, majd hirtelen felszálltam, kb. háztető magasságban. Elkezdtem haladni a közeli napközi felé, s láttam, hogy követni kezdett egy fiú, szintén repülve. Utólért és megfogta a kezem, majd együtt reültünk tovább, s a napközi udvarán leszálltunk, s leültünk. Nem láttam valamiért az arcát, csak azt, hogy napbarnított, gyönyörű bőre volt, és kellemes volt az illata. Ráültem a combjára és hirtelen megcsókoltam, hosszan, de még így sem láttam az arcát, csak a száját. Ezután elég hosszú ideig öleltük egymást, simogattam is. Nem volt semmilyen szexuális vágyam, szűz vagyok még amúgy is. Valamiért úgy érzem most, hogy borzasztóan hiányzik az a fiú, bárki is volt az, elég rossz a kedvem az álom óta.

Jelenthet ez valamit? Ha igen, jót vagy rosszat?

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2016. júl. 10. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vágyaidat mutatja meg.
2016. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ez az LSD által kiváltott hatásoknak tűnnek amiket leírtál.
2016. júl. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Álmomban én is többször repültem màr/usztam a levegöben, àltalàban hàztetö magassàgnàl én sem voltam magasabban. Az ilyen fajta repülés àlmokban azt mutatja hogy valami visszhuz, valami megakadàlyoz a célod elérésében, és/vagy akàr még a félelelmet is szimbolizàlhatja valamitöl/valakitöl.

Nekem is volt egy emlékezetes hasonlo àlmom ( talàn többször is ), csak màs helyszinnel, és màs körülmények között. Erre nem nagyon tudok magyaràzatot irni, de a repüléses kb ezt jelenti. Ha ugy érzed tudtàl volna magasabbra repülni gond nélkül, akkor az a szabadsàgot, azt hogy semmi nem tarthat vissza, az életedet te irànyitod stb... szimbolizàlja.

2016. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igazából nagyon nem jelent semmit. Az agy éjszaka dolgozza fel az információkat, amik napközben érték, ezek álmok formájában történnek meg, és sokszor nem is emlékszünk az álmokra, ez egy jó eset volt, hogy megjegyezted.

Valójában valószínűleg nem fogod megtalálni az álomfiút, mert nem létezik, az agyad szüleménye. Ha mégis, akkor isteni csoda. :)

2016. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!