Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti elutaznátok így Barcelonába?

Ti elutaznátok így Barcelonába?

Figyelt kérdés

Pár hete azt álmodtam,hogy kiutaztam Barcelonába és a reptéren robbantottak és egy gép is felrobbant.Most pedig úgy alakult,hogy kiutaznék oda egy unokatesómhoz.Pont oda...ti bevállalnátok?:/

20L



2016. jún. 13. 20:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok fanatikus. Robbanóanyagot szereztél már?
2016. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
en kiutaznek.
2016. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként komolyra fordítva a szót, én is kiutaznék. Az ember izgul az utazás miatt és mindenfélét összeálmodik. Pl. hogy lekési a repülőt, elveszti a csomagjait, stb. meg most már olyat is hogy terrortámadás történik. Az ISIS most biztos tapsolna örömében, hogy dobna rájuk már végre valaki atomot.
2016. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De ezt még azelőtt álmodtam,hogy jött volna ez az ötlet,hogy oda utazzak...
2016. jún. 13. 21:38
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ne. Nekem mamám mesélte hogy mikor háború volt (megélte) akkor vonattal kellett kiutazniuk és este megjelent neki egy "angyal" aki jelezte hogy ne menjen mert baj lesz. Anyukám ekkor volt kisbaba. Mama végül úgy döntött nem megy (mélyen vallásos), és később hallották hogy amin ők mentek volna vonat, az felrobbant.


Jó lehet hogy hülyeségnek tartjátok de szerintem ha ez az ötlet elött álmodtál ilyet ne menj, inkább menjél később, úgyis lesz rá még alkalmad ha rokonod él ott. Persze nem akarok helyetted dönteni de elég veszélyes mostanában utazgatni. Főleg repülővel.

2016. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Én nem merném bevállalni
2016. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

"veszélyes mostanában utazgatni. Főleg repülővel."

Ja, a napi több ezernyi repülőútra jut nagy ritkán valami baleset vagy terrorakció. Autóba ülni még mindig veszélyesebb...

2016. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Olyanról nap mint nap hallok, hogy túlélnek egy autóbalesetet, olyat már nemigen, hogy lezuhant a gép és vannak túlélők.
2016. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Így inkább megyek máshova :D Nem akarom kihívni a sorsot magam ellen.
2016. jún. 13. 22:01
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

"Olyanról nap mint nap hallok, hogy túlélnek egy autóbalesetet, olyat már nemigen, hogy lezuhant a gép és vannak túlélők."


Szóval naponta hallasz autóbalesetről és az nem olyan veszélyes igaz? Akkor nézd meg statisztikát. 1 a 29.4 millióhoz az esély hogy meghalsz repülőúton. Autóban jóval könnyebb meghalni. Azon kívül a repülőbaleseteket minden negyedik ember túléli, csak az nem akkora hír hogy egy repülő nem látványosan zuhant le.


2015-ben mindössze három nagyobb repülőgép baleset volt és abból egy a német kretén szándékos öngyilkossága volt. Abban az évben összesen 898 haltak meg repülési balesetben, a legrosszabb év 2001 volt az Amerika elleni terrortámadás miatt, ami 4100 halottat jelentett az átlagos évi 1000 helyett.


Évente repülési balesetben 800-1600 ember veszti életét az egész világon, míg közúti balesetben átlag 1.25 millióan.

2016. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!