Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mégis milyen álom? Nagyon...

Ez mégis milyen álom? Nagyon ijesztő volt és fura, mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy hajat mosok és a hajam kinyúlt és a számba is beleért és én elkezdtem megenni, rágtam a hajam és megettem, mint valami állat, ijesztő volt, mert álmomban olyan volt, mintha én egy 3. félként figyelnék, szóval mintha valami megszállt volna, mintha nem én lettem volna, de lehet, hogy csak egy idétlen álom volt és semmit nem jelent, de lehet, hogy jelent, szóval jelent valamit, vagy csak simán beteg az elmém, hogy ilyeneket álmodok?

2016. júl. 12. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyen álmok esetében először mindig azt kell tisztázni, hogy fogyasztottál e valamilyen tudatmódosítót az elmúlt 48 órában, mert leggyakrabban azok állnak a háttérben.
2016. júl. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt többféle vàlaszt is talàlhatsz:


[link]

2016. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hahah 1-es.. Komolyan érdekelt! köszi 2-es :3
2016. júl. 12. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!