Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elég ijesztő, de valahogy ma...

Elég ijesztő, de valahogy ma eljutottam oda, hogy azon filózok, hogy talán mégis valami karmikus bűntetés miatt nem vonzódnak hozzám a lányok, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Komolyan, én még sehol máshol nem láttam olyan csúnya fiút, aki ne csajozott volna be valahogy, ne találta volna meg a párját, ha próbálkozott. Nos én is próbálkozom és nem vagyok ez a nyafogós típus, inkább magamban, csendben őrlődöm, ha megbántanak a lányok, de most már tényleg durva, hogy ennyi év után is csak egy kis kavarásig jutottam el lányokkal, de rendes szexet sem tudtam még összehozni és legutóbb is durván lekoptatot egy lány, pedig kedves voltam vele és viccelődtem is, de fogalmam sincs már mit várnak a lányok, mégis hogyan viselkedjen egy fiú vagy hogy nézzen ki, hogy járni akarjanak velem? Olyan mintha sehogy sem lennék jó nekik, ha kedves vagyok az a baj, ha bunkó akkor az, de leginkább azt látom, hogy a külsőmmel van bajuk, mert sok lány, aki nem látott még élőben, de én dumálgattam vele valahogy tökre kedvelt szerintem, mert folyton keresett rám írt, míg akik láttak élőben meg le sem tojtak, sőt nem is egy lány az első randi után egész egyszerűen nem csak, hogy törlött az ismerősei közül, hanem egyenesen le is tiltott, pedig semmi okuk nem volt rá. Kedves, mosolygós, rendes gyerek vagyok mindenkivel amúgy.
2014. júl. 3. 21:59
 1/3 TheHologram ***** válasza:
Ja ez amúgy nekem is nagy kérdésem. Mi a jó nekik akkor,ha semmi?
2014. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolod megátkozott valaki?..

Szerintem ezotérián tudnak segíteni ott vannak a boszik.

Valamit nem csinàlsz jól ha egy randi után lelépnek

2014. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem ismerjük a személyiséged + képen se láttunk nem hogy élőben, ha nem csak vigasztalásra vágysz inkább kérd ki a barátaid véleményét, hogy mi lehet veled a baj és azt ajánlom, hogy felejtsd el ezt az ezoterikus szarságot.
2016. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!