Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban olyan valóságos...

Álmomban olyan valóságos személyekkel találkozom, akikkel a való életben soha nem is találkoztam. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Olyan szinten valóságosnak érzem ezeket az embereket, de szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy soha életemben nem találkoztam velük, általában a hangjuk is tök egyedi, nem máséhoz hasonló. És általában a helyszínekkel is így van. Soha életemben nem jártam ott, nem láttam filmben, tévében, képeken sem, mégis totál élethű minden. Néha ez egy kicsit megszokott rémíteni, főleg azért mert miután felébredek, mindig visszaalszok, mert egyszerűen abba a világban jobban érzem magam. Komolyan néha azt hiszem egy alternatív valóságba csöppenek. Persze tudom sokaknak lehetnek hasonló álmaik, de engem baromira érdekelne, hogy az agyam hogyan rakja össze ezeket az embereket, helyszíneket?

2016. júl. 13. 17:47
 1/4 anonim válasza:
0%
Neo te vagy az?
2016. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elménk minden észlelt információt rögzít,de azokat,amelyek nem illeszthetők a megismert világba,passzívan pihennek elménkben,s azokat álmainkban panelekként alkalmazza fantázia filmeiben.
2016. júl. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Álmaid ilyen passzív emlékképeket hoznak elő.
2016. júl. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írd meg naplóban. Regényban, Kikkel találkozol?

Kérdezd ki őket kik valójában, aztán írd le. De úgy írd le, hogy az is aki nem látta őket is el tudja képzelni.

Ha ezzel meg vagy észrevehet törvényszerűségeket, ismétlődéseket az irásaidban. Próbáld meg, hogy ezek ne ismétlődjenek. A részleteikben különböznek az emberek, írd le a megkólönböztető részleteket.

Azért jó ha leírtad őket, mert ezzel átemelted a tudatod egy másik részébe őket.

És most menj ki az utcára, a parkba, és próbáld meg ugyan olyan részletességgel leírni azokat az embereket, akikkel találkozol.

Ugye milyen egyszerű?

Azt fogod tapasztalni, hogy akikkel az utcán találkozol, azokat sem ismered.

Sőt, azokat akiket eddig -- úgy gondoltad ismered -- azokat sem ismerted, mert olyan részleteket fedezel fel, amelyeket eddig nem láttál.

Következő lépés: Menj oda az utcán ahhoz az emberhez, akivel találkozol, és alaposan megfigyelted, és mutatkozz be neki, próbálj beszédbe elegyedni vele.

Milyen érzelmei vannak, mi bántja, milyen gondja i vannak, minek örül, mi fáj neki. Beszélgess, beszélgess, beszélgess.

2016. júl. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!