Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a menekülős,...

Mit jelent ez a menekülős, vonatos álmom? 👇

Figyelt kérdés
Múlt éjjel azt álmodtam, hogy az otthonomból el kellett menekülnöm, mert kerestek. (Már nem tudom, hogy kik, csak azt, hogy rossz szándékkal.) Az ajtón nem mehettem, mert észrevették volna, így kivágtam az egyik ablak szúnyoghálóját, és kiugrottam onnan. Amikor futottam, összetalálkoztam két ellenségemmel, de ők csak röhögtek, nem szóltak hozzám. Besötétedett, amikor egy sorompóhoz értem, ahol sok vágány volt. Először a piros jelzésnél majdnem átmentem, de az első sínnél visszafordultam. Öt vonat jött, balról jobbra és jobbról balra is. Az utolsó vonat egy nőnek levágta az egyik lábát, és egy férfi segített neki.

2016. júl. 19. 11:57
 1/3 anonim válasza:

Úristen...Levágta a lábát?? Mit néztél lefekvés előtt?? XD bár nem csodálkozom, én cifrábbakat szoktam álmodni...

Hát állítólag az agyad amikor alszol, aZ Dolgozza fel az álomképeket (valami ilyesmit hallottam egy barátomtól, aki tánna nézett), és néha értelmetlenségek is lesznek belőle. (sőt nem is néha)

Ez az álom attól függ, h milyen volt a napod. Állítólag létezik ilyen álomirányítás" de nekem még nem igazán sikerült.Érdekes dolog ez. Szerintem értelme nincs... Ezt azért mondom, mert én egyszer olyat álmodtam, h lila csirkék rohangálnak az udvaron, és répákat esznek... Nah ennek találd meg az értelmét... XD

AMúgy a neten rengeteg érdekes dolgot találsz az álmokról.

2016. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] - én miatta regisztráltam be, azután, hogy itt gyakorin visszadobták a két álomtörténetemet, hogy nem lehet megfejteni az álmokat. Elküldtem neki, és olyan részletesen kibelezte az álmomat, csak pislogtam, hogy mennyire igaz! Érdemes neki írni szerintem.
2016. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Van ilyen:DD

#2: Írok neki

2016. júl. 19. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!