Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyi idő egy álom, miközben...

Mennyi idő egy álom, miközben álmodsz a valóságban mennyi idő telhet el?

Figyelt kérdés
Pl.: Ha azt álmodod hogy elmész Otthonról az Utcád másik végébe, (legyen 50 méter) akkor az ugyanannyi időbe telik mint a valóságba, vagy relatív?
2016. júl. 23. 17:34
 1/7 anonim válasza:
73%
EZ ENGEm is érdekelne.de szerintem relatív.
2016. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer reggel 8-9 között visszaaludtam, azt álmodtam hogy 11 óra elmúlt, amikor felébredtem 8:35 volt
2016. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 órát aludtam a múltkor, ez alatt kétszer álmodtam, egész történeteket... szóval az álom sokkal gyorsabban megy mint a valóság.
2016. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Tuti, hogy álmodban gyorsabban telik az idő, de nem hiszem, hogy van rá egyetemes meghatározás.
2016. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már, hogy kb 5 percre aludtam vissza, de egész napra való hosszúságú történetet álmodtam.Mikor felébredtem belőle, megrémültem, hogy jó hosszút álmodtam, tuti elkések!Aztán meglepődtem, mikor ránéztem az órára és láttam, hogy csak pár perc volt.Az álomban egész más az időérzet.Máshogy működik ott az idő.
2016. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A REM fázisban álmodunk, ez pedig csak néhány perc (egy éjszakányi alvás alatt több REM fázis is lezajlik.) Ezalatt egészen hosszú történeteket is végigálmodhatunk. Az, amit leírsz, lehet, hogy pont ugyanannyi idő, mint a valóságban, de lehet csak néhány tizedmásodperc.
2016. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták, ez nagyon csalóka lehet. Én is álmodtam 5 perc alatt nagyon hosszú történeteket, mások is. Ez ilyen. Teljesen máshogyan tud telni az idő álmodban.
2016. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!