Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy egy hónapja esett meg velem a következő; mivel nagyon fontos szerepet tölt be az életemben a zene, de leginkább a klasszikus zene, több hangszeren is játszom, és nagyon aktívan hallgatom, valamint kutakodom a zeneszerzők életével kapcsolatban, gyakran álmodom ilyesmi témában, esetleg, hogy Én magam játszom egy adott darabot, vagy hallok egyet.

Ennek az álomnak csak egy részlete maradt meg bennem élesen, abban biztos vagyok, hogy az előző történéseknek az álmomban is volt zenei vonatkozása. Zenét írtam, méghozzá olyan szépet - gyakran történik ilyen - hogy elsírtam magam álmomban. Ami különös volt, hogy a dallam amit hallottam - utána soha többet eszembe nem jutott, és még ismerős sem volt számomra, csupán abban a pillanatban hallottam tisztán, de tényleg egy egész, kerek, dalnak mondható dallam volt (zongorán játszották, én hegedülök)

Ami még beugrik erről a jelentről, az a piros szín.

Mindenféle válaszra,és elméletre nagyon nyitott vagyok, köszönöm a válaszaitokat!

15/L



2016. júl. 26. 14:30
 1/3 Andris*** válasza:
Tippem sincs :D
2016. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nincs különösebb jelentése. Szeretsz zenélni és ennyi. Álmaid is ezt tükrözik.
2016. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen,és dühítő!

Tanulság,hogy mindíg legyen az ágyad mellett kottapapír,és írószer,s amikor álmodban szép melódiákat alkot elméd,le kell jegyezni!Ha a cantus firmust lejegyezted,a többi arról eszedbejut reggel.

2016. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!