Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Nagyon furcsa.

Hope99 kérdése:

Ez mit jelenthet? Nagyon furcsa.

Figyelt kérdés
az álmom nem volt félelmetes meg semmi,de felkeltem,mert úgy vert a szívem meg olyan szomorú voltam,hogy majdnem sírtam. Sok hülyeséget álmodtam éjszaka,de ez megragadt nagyon. Egy rossz fahídon sétáltam és ahogy mentem teljesen fekete volt a víz színe körülöttem.aztán elértem a híd végére és ott tiszta volt a víz.láttam ahogy a fekete víz keveredik a tisztával és egy férfi mondta majdnem sírva,hogy muszáj volt ezt csinálni.utána meg delfinek voltak a vízben és láttam,hogy teljesen szomorúak,és éreztem,hogy megakarnak halni.balra néztem és nagyon sok ember ott állt és az összes meg akart halni.

2016. júl. 26. 00:14
 1/3 anonim válasza:
Kezdjük ott, hogy a híd valami összekötést jelképez valami két összetartozó dolog között. Lehet, hogy a rossz állapota miatt, a híd arra utal, hogy nagyon ragaszkodsz valamihez, amit valójában el kell, hogy engedj.MIvel a delfinek jelentése elvileg életöröm, harmónia, lehet hogy az öngyilkos hajlamú állatok,(és emberek) arra utalnak, hogy az egyensúly megborult az életedben. A férfi aki meg sírva mondja neked, hogy sajnálja, de muszáj volt, lehet, hogy valaki volt az életedből, aki egyszer ellened tett és ezért borult meg az egyensúlyod, harmóniád. (erre csak azért következtettem, mert a tiszta víz ugye a jót, tisztát jelképezi, míg a sötét a gonoszat, a zavarosat). Nem biztos, hogy azt jelenti amit írtam, de remélem, hogy tudtam azért segíteni, vagy legalább is adtam egy ötletet :)
2016. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
leírtad az életem konkrétan.Köszönöm! Így már tudtam értelmezni.
2016. júl. 26. 10:41
 3/3 anonim válasza:
Ezzel kapcsolatban csak annyit tudok hogy a koszos viz az betegséget jelent!
2016. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!