Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kígyó? Ez jelenthet valamit?

PicúrHógolyó kérdése:

Kígyó? Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap délben elaludtam a kertben, a fűben. Kb. néhány perc múlva, miután álomba merültem, megjelent egy fehér kígyó, mint a kobra, támadó pozícióban, de nm kobra volt, csak nagyon hasonlított hozzá. Nem tűnt fenyegetőnek, inkább értelmesnek, és mindenekelőtt nagyon valóságosnak, úgy gondoltam, hogy valóság, nem álom, és fel is szöktem, szó szerint, nagyon hirtelen, egész testemben összerezzentem, és látványos volt az ébredés!

Ez jelenthet valamit?



2016. aug. 3. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Freud szerint a kígyó a férfi nemiszervet jelenti.
2016. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy mit??
2016. aug. 3. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy rég néztél trópusi dzsungeles dokumentumfilmet a nationalon
2016. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tanuljatok google t használni: "kígyó álmoskönyv"


kígyó



- Csábítás, amelynek szívesen engedsz, ha nem éppen Te vagy a csábító. Kígyó, ha rémületet, iszonyt ébreszt, - nők álmában: nem kívánt szex, rossz partnerkapcsolat. Férfiak álmában: elutasított vágyak, küzdelem, amelyet önmagaddal folytatsz. Kígyó, ha kedvesnek, szépnek látod, nem félsz tőle - nőknél: tényleg egyenértékű a férfiakkal és ezt nem szólamokkal, munkahelyi hangoskodással bizonyítod."

Sokan itt kérdezgetnek álom elemzést pedig Ti magatok is utána tudnátok nézni. Álmok elemzéséről annyit, hogy mindent figyelni kell az álombeli környezetbe, mivel az agyad tudatosan helyezi a tárgyakat/állatokat/növényeket/időjárást/helyszínt és szineket. Egy szavakba sorba leírod s jelentésének utána nézel így egy elég összetett leírást kapsz magadról.

2016. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt már olvastam máshol is, néhány órája.

Én olyan ember válaszára várok, aki ezzel foglalkozik, vagy nagyon benne van az álomfejtésekben. Tudom, hogy ki lehet elemezni az álmokat, csak hozzáértés kell.

2016. aug. 3. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:

A kígyó,a mi kultúránkban,az ármánykodás,gonosz cselvetés szimbóluma.

Környezetedben ilyen tulajdonsággal találkoztál.A fehér szín kínálja a "fehérnép",vagyis női ármánykodás megoldását.

2016. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!