Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit takarhat ez az álom?

Mit takarhat ez az álom?

Figyelt kérdés

Az exemmel több mint fél éve már külön vagyunk, neki van pasija. Álmomban egy nyaralóban voltunk ketten, és mindketten belementünk egy utolsó szexbe. Mondtam neki, addig nem engedem, mig alaposan meg nem dugom. Belement. Közbe abbahagytuk, mert bejött egy lány, akivel a valóságban is ismerkedek, levelezek. Nagyon szimpatikus, csinos, értelmes.


Miért álmodhattam, amikor már kezdek túl lenni rajta, és más lánnyal is ismerkedek?


2016. aug. 17. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt takarja ami a valóság, 2 lány között vagy lelkileg. Még nem vagy teljesen túl az előzőn de már jön a következő.

Egyébként sokszor álmodnunk olyan emberekkel akikkel sokat vagyunk együtt, beleégnek a tudat alattinkba. Emlékszem én is egyetem alatt hányszor álmodtam, hogy középiskolába megyek...

2016. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindíg a tiltott gyümölcs a legjobb. Tanulság ne egyél almát!
2016. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Álomfejtés emberek... Mindent figyelj meg az álmod környezetébe, mivel mindennek van jelentése, az agy tudattal helyezi el a dolgokat.

(tárgyak, helyszín, állatok, időjárás stb) egy szavakba írd össze sorba s less utána google n " 'adott szó' álmoskönyv" pl nálad: "Régi ismerős, barát" és "barát" - ra keress rá

2016. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem minden nő képes hüvelyi orgazmusra.. Ha a feleséged nem hajlamos rá akkor akármit csinálhatsz nem lesz hüvelyi orgazmusa.. 22 L
2016. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi nem ide
2016. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!