Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Olyan tanácstalan vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Közel fél éve együtt vagyunk hatalmas szerelem, minden szép és jó, csak nehéz a természetem és sokszor veszekedtünk. Két három hónapja viszont egyáltalán nem volt semmi veszekedés.

Az a baj hogy hiába működik most harmonikusan a kapcsolatunk, valami megváltozott bennem és sokszor idegesít, hozzá sem tudok szólni normálisan. Úgy kezdődött hogy azt álmodtam hogy szeretkezem egyik ismerősömmel, akit jó pasinak tartok de lényegében utáljuk egymást. Ez után az álom után szabadult el a pokol.

Minden kis apróság idegesít nem beszélve az olyanokról hogy (bár eddig megőrültem érte) szex nincs köztünk már 1 hónapja, pedig én nagyon igényelném, folyamatosan a barátaival van, és az exbarátnője is állandóan irkál neki.

Szakítanom kéne? Néha nagyon tudom szeretni, de nem tűnik túl lelkesnek. általában véve "jól elvagyunk". Több mint barátság, de kevesebb mint szerelem.

Mit csináljak???

19/L



2014. nov. 21. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Feltekenykedsz,uralkodni szeretnel rajta,iranyitani?

Ez a baj?

2014. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PearlDiver ***** válasza:
Próbáld a helyébe képzelni magad különféle szituációkban. Ha ez nehezen megy, vagy nagyon gyakran nem úgy viselkedik ahogy te gondolnád (utólag, objektíven) hogy értelmes, akkor valószínűleg nem illetek össze.
2014. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 igen valószínűleg így van,de azt hiszem ha egy kicsit férfiasabb lenne nem lenne semmi bajom. Mert ha o pl féltékeny nem mondja ki és egyáltalán nem érzem hogy küzdene értem

#2 köszönöm a választ megpróbálom!

2014. nov. 21. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erős egyeniseg vagy,makacs, egy dominans ffi illene Hozzad,szerintem tegyel pontot a kapcsid vegere
2014. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!