Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, ha álmomban...

Mit jelenthet az, ha álmomban odaköszön nekem?

Figyelt kérdés

Nem voltunk együtt a sráccal, de mindig azt éreztem, hogy többet érez. Most 1 éve van már barátnője. Az egyik éjjel azt álmodtam, hogy volt valami rendezvény, ott volt a barátnőjével és megérintette neki a vállát, most azt álmodtam, hogy kinn voltam az utcán, apummal, elment a ház előtt és jò messziről odaköszönt apumnak, hogy csókolom(pedig tegezi), neked pedig, hogy szia, te rózsaszín ruhás lány. Rajta pedig ilyen almazöld ing volt.

Mit jelenthet?


2016. aug. 24. 07:24
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ne kattogj egész nap rajta és nem fogsz vele álmodni.Nem hiszem,hogy többet érez ha barátnője van.Ez csak egy álom véleményem szerint.Ne magyarázz bele semmit hidd el így jobb lesz neked .
2016. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz róla, mert rá gondolsz, nem azért, mert ő érez valamit irántad. Capisce? Barátnője van, őt szereti, ideje elfelejteni ezt a képzelgést, hogy ő többet akarna tőled.
2016. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy négy évente cserélni kell szoval még picit vàrnod kell :)
2016. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 volus ***** válasza:

Lehet csak egy pillantást engedtek a jövőbe, hogy mi lesz ténylegesen, mert ha vágyálom lenne, akkor nem ilyen tárgyilagos, mindennapi jelenetről álmodnál vele, hanem valami sokkal személyesebbet. Márpedig ezek erősen olyanok és olyan hatásúak, mint egy emlék, nem? És úgy is éled meg az álomban is, hogy inkább csak vissza gondoltál valamire, vagy csak eszedbe jutott régebbről. Az, hogy úgy köszönt, hogy szia te rózsaszín ruhás lány, az lehet egy másik, előző alkalmi találkozásra utalt, ahol tényleg rózsaszínben voltál és olyan ruhában, amit mi hapsik nem tudunk a nevén nevezni, mert nem tudjuk általában, hogy mi az és ezért inkább csak ruhának hívjuk pl: hogy ez most kosztüm vagy kisestélyi meg a többi ezer féle női ruha, ami nem a póló farmer sál stb amit még mi is megismernénk. Mert akkor inkább azt mondta volna, hogy szia te rózsaszín lány, vagy simán csak szia, esetleg még a neved hozzátette volna, ha valóban abban a jelenetben rózsaszínben lettél volna és otthon viselt ruhában. Bár ez csak tipp. Szóval szerintem az egy 3. jelenetre utalhatott, amit még nem láttál. Az, hogy csókolommal köszönt a faternak azt jelezheti, hogy már lehet nem is fog ott lakni jó ideje a jövőben és sokáig nem találkozott a faterral, mert ügye senki sem fiatalodik, ha pedig valakit sokáig nem látsz valahogy egy kicsit idősebbnek tűnik mindig újralátáskor, mint amennyi, mert előtte régebbről van fiatalabb emléked róla.

Úgyhogy szerintem maguk a konkrét jelenetek nem jelentenek semmit, csak valami jövőbeli történést láthattál előre, amit a nagyeszű emberek mindig azzal magyaráznak, hogy az agy rosszul dolgozza fel az emléket és úgy tűnhet, hogy a jövőt látta az ember.

Majd ha ezek valamikor tényleg megtörténnek, akkor gondolj erre! :D

2016. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!