Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez az érzés?

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul, hogy amikor az ébrenlét és álom határán vagyok, rám tör egy olyan érzés, hogy zuhanok, leesem valahova ahonnan nem tudok visszajönni, mintha leesnék a földről. Mintha a világ kimenne alólam. Szédülök eközben, és félelemérzetem van. Mi lehet ez?

2012. dec. 1. 09:12
 1/4 anonim válasza:
Egyik ismerösöm is beszélt ilyenröl. Néhány barátom szerint ilyenkor "zuhansz" a rendes mély alvásba és álomba.
2012. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem gyerekkoromban volt ilyen rendszeresen, hogy ugyanannak a gangos háznak leesek az emeletértől, és mindig felébredtem mintha, tényleg leestem volna valahonnan. ne ijedj meg tőle, az ébrenlét és az álom/félálom között nagyon nagy a tudati különbség ezért érzékeled úgy mintha leesnél valahonnan. tulajdonképpen ilyenkor a tudatod zuhan egyik állapotból a másikba, általában álomból az ébrenlétbe.
2012. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"álomba zuhansz" innen van a kifejezés
2012. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy... felriadsz és épp arra, hogy visszazuhantál az ágyra/testedbe. Ezós milfek erre azt mondják, hogy alvás közben kiemelkedett a fizikaiból az étertested és lebegett fölötte, ébredéskor meg visszazuhan belé. De mi nem hiszünk nekik.
2012. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!