Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy anya bejött a szobámba és beszámolt egy hírről, amit az újságban olvasott: egy fiatal férfi megfőzte a saját kisgyerekét, annak vérében... :S Mi lehet a megfejtése? Tudtok használható álomfejtő oldalakat (angol nyelven is jöhet)?
2010. ápr. 21. 06:30
 1/8 anonim válasza:
2010. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a Google első találatának linkjére, hanem az álmom jelentésére vagyok kíváncsi. Ha megtaláltam volna, nem írtam volna ki a kérdést.
2010. ápr. 21. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:

1.Ez az álom lehet annak eredménye,hogy sok horrorfilmbe illő hírt lehet hallani a híradókban ,olvasni az újságokban.


2.Valami szimbolikus jelentése lehet ennek...Ami mindenképp a gyermeki lélek vagy gyermeki én elutasításával van kapcsolatban.

2010. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezekben határozottan lehet valami! Köszönöm szépen a válaszodat!
2010. máj. 4. 07:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Dream Dictionary

[link]


Teljesen logikusnak, konnyen erzelmekre illeszhetonek tartom. En azt almodtam tobb alkalommal, hpgy az emberek sajat gyerekuket eszik. Nekem ez egy kicsit paralell a te almoddal...

2010. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez az oldal fenomenális!
2010. jún. 28. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudtad-e konnyeden ertelmezni az almodat? Orulok, hogy tetszik a site.
2010. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy érdeklődsz :) Úgy vélem, igen, sikerült megfejtenem az előzményt. Anya sokszor sarkallt arra, hogy járjak el a barátom nélkül is szórakozni, és hogy komolyodjak meg végre, szóval hogy valamilyen szinten nyomjam el a gyermeki énemet a barátommal szemben, ne mutassam ki, hogy gyámolításra szorulok. Szerintem ezt az élményt kombinálta össze az agyam egy ilyen hátborzongató képpé.
2010. júl. 6. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!