Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nemrég vettem egy új nyaklánco...

Nemrég vettem egy új nyakláncot és fura érzésem van tőle, miért?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha már álmomban hordtam volna ezt a nyakláncot, mintha régebben az enyém lett volna. Lehet valami jelentősége? Esetleg hogy ezt a nyakláncot hordtam előző életemben, vagy bármi. Nem újszerű a nyaklánc, anyuval voltunk turkáló szerű boltba, és mintha tudat alatt kerestem volna ezt a nyakláncot. Magához vonzott. Még nem mertem felvenni mert hiszek az olyanba hogy esetleg el van átkozva vagy ilyesmi, de lehet hogy pozitiv hatása van. De olyan fura érzésem támad tőle. Mintha álmomól lett volna. Megmagyarázhatatlan

2016. aug. 29. 14:52
1 2
 1/11 Legoman ***** válasza:
Vedd fel. Hordd egy darabig, de ne gondolj arra, hogy mi lesz ha felveszed. Mintha egy normális nyaklánc lenne. Utána megtudsz mindent róla egy kis idő után. :)
2016. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most is épp rajtam van, és ugy érzem jobb lett a közérzetem
2016. aug. 29. 16:11
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Megszállta a sátán! Egyértelmű. Ha 80 éven belül nem veszed le, meghalsz!
2016. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Qurva vicces vagy. Grat.
2016. aug. 29. 17:35
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha arany akkor valamimilyen átok üll rajat és küld el nekem, ha nem akkor csak dobd ki nyugodtan.
2016. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem lehet egy kérdésre normálisan válaszolni? Vagy ha nem akkor minek irtok?
2016. aug. 30. 02:25
 7/11 anonim válasza:
100%
Figyelj, mivel én nem hiszek a véletlenekben, ennek így kellett lennie.. megálmodtad! Én ha valamit álmodok annak a 70%-a megtörténik, franc se tudja miért lehet ilyen vagy ;)
2016. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) végre egy normális válaszoló!
2016. aug. 30. 16:13
 9/11 anonim válasza:
Mindennek oka van... persze mindig lesznek olyanok, akik már már betegesen ragaszkodnak a fizikához meg annak a törvényeihez, meghogy az agy tréfál veled álmodban! Ugyanmár! :) #4
2016. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lorie.katyja válasza:
47%
Exöszájzbúk, Pistike voltam
2016. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!