Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom, van-e jelenté...

Visszatérő álom, van-e jelentése, vagy csak véletlenszerű? Menyasszonyi ruhában vagyok, és nem merek bemenni, mert félek, hogy nem fog működni a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
A háttérsztori az, hogy a barátom két hónapja azt mondta, nem tudja eldönteni mit érez irántam, nem mindig boldog mellettem, és nem tudja mi van. Én meg azt mondtam neki, hogy ha ő ilyen bizonytalan velem kapcsolatban, akkor ezt én így nem szeretném. Olyan valakit szeretnék, aki biztosan szeret, és nem bizonytalanodik el minden hónapban. Szóval ez részemről szakítás volt, de ő folyton ír, mintha mi sem történt volna, hogy vagyok, mit csinálok szövegeket. És kérdezgeti, hogy mikor találkozunk, mintha minden rendben lenne. Én meg tudom hogy hamarosan tisztázni kell majd a dolgokat, mert visszamegyek az egyetemre, ahol ő is ott lesz, naponta fogunk találkozni, sőt egy bentlakásban is fogunk lakni. És minden éjjel azt álmodom, hogy én menyasszonyi ruhában vagyok, az esküvőnk napja van, de én kint ülök a fürdőben és sírok, mert nagyon félek. Félek újra megbízni benne. Majd mikor erőt veszek magamon, bemegyek, őt látom mosolyogva ahogy vár engem, és elmúlik a félelem, boldog vagyok. Jelent valamit, vagy csak minden összemosódott a fejemben?
2016. szept. 1. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszatérő álom = megfog történni a közeljövőben
2016. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

,,Libenter homines id

quod volunt, credunt.''

2016. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!