Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Neha van, hogy az álmom...

Neha van, hogy az álmom beteljesedik. Pánikolnom kéne?

Figyelt kérdés

Vannak olyan dolgok amit ha többszöt álmodok egymás után akkor valóra szoktak válni.

Egy héten belül 3x álmodtam ugyan azt. A részletek néhol eltértek, de a lényeg ugyan az.

Ülök a buszon, az ablak mellett. Két roma férfi nagyon bámul majd oda jön és bekerít. Én meg kiabálok egyfolytában, hogy segitseg, de elösször senki nem reagál rá a buszon majd jön valaki aki megüti őket. Ez volt a közös eddig az összes álomban. Volt aminek a végén nyugisan ültem tovább a buszon. Volt olyan ahol meg leszaladtama buszról a pasik meg neki álltak engem követni. Ez mit jelenthet pontosan? Ha más álmom bejött akkor ez is megtörténhet?


2016. szept. 2. 05:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél van hogy azt álmodja meg ami történni fog valóságban is.


Nálam igen sűrűn előfordul.

2016. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!