Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki több évig vágyakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki több évig vágyakozik egy konkrét ember iránt, de nem sűrűn beszél vele, nem nagyon ismeri, viszont felépít magában róla egy képet, és végül csak beteljesedik ez a szerelem, az lehet vajon tartós?

Figyelt kérdés
Vagy ezek a plátói dolgok inkább csak addig jók, amíg be nem teljesülnek?
2011. szept. 29. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nincs rá kötelezően érvényű szabály -.-"

ha pont olyannak képzeled el, amilyen valójában, akkor k*rva jó!..

de arra nem sok az esély. szépen rájössz hogy álmokat dédelgettél a tökéletes személyről..

de próbálkozni szabad.. legalább lehull a lepel.

2011. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyetértek az előttem hozzászólóval :)

20l

2011. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy csalódás lehet belőle. Sőt nem kellenek hozzá évek. Megismerkedtem egy lánnyal egyszer, egy közös sulis programon. Sose halottam róla előtte, de ott a helyszínen nagyon elbűvölő volt. Aranyos, jófej, sokat nevettünk. Ez alapján felépítettem magamban egy képet róla. Baj akkor lett, mikor hónapokkal később elkezdtünk ismerkedni párkapcsolati céllal, és mikor összejöttünk, utána derült ki, h valójában az ellentéte annak akinek hittem. Olyannyira, hogy ha első perctől kezdve tudom h ilyen, messzire elkerülöm.
2011. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy tartós lesz, csak sokszor az a baj az ilyen kapcsolatokkal, hogy a több év vágyakozás alatt, mikor még nem ismerjük igazán az illetőt, akaratlanul is a saját ideálunk képét vetítjük ki rá annyira, hogy a végén már teljesen összemossuk ezzel a képpel az illetőt.

Viszont mikor megismerjük, a legritkább esetben lesz olyan, mint amilyennek képzeltük. Ez nagyon nagy csalódás lehet.

De nem mondom, hogy semmiképpen nem sikerülhet, vannak olyan szerencsés esetek, mikor tényleg nagy szerelem lesz belőle.

2011. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés jó. nem tudom a választ...
2011. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Én is hasonlóan gondolom..

2011. szept. 29. 20:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem maga ez a be nem teljesült vágyakozás az,ami miatt hosszú ideig tud tartani ez a kivárás,és ami miatt izgalmas lehet,de ha sok idő eltelik akkor nagyot csalódhat az ember,még ha ismeri is a másikat felületesen..
2011. szept. 29. 20:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?:D

Én hasonló helyzetben vagyok...:S

2011. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok,de igazából nem velem történik..
2011. szept. 29. 21:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én kb 6.tól fogva álmodoztam egy fiúról, aki osztálytársam volt , de egy szót sem beszéltem vele soha. 8. végéig nagyon nagyon tetszett, oda vissza voltam, pedig csak egy álomképet szerettem.

és aztán, ez valóra vált, és...ha azt mondom, azóta is együtt vagyunk, akkor az a 4 év tartósnak számít ?:D

19L

2011. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!