Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Pókkal álmodtam meg egyéb...

Pókkal álmodtam meg egyéb extrákkal, mit jelent?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodtam már pókkal, régebben azt hogy egy nagyon-nagyon mély árokban voltam, és egy HATALMAS pók, tehát annyira nagy hogy 2-3× nagyobb egy embernél, fekete színű volt és szőrös, üldözött engem, kergetett. De ez már nagyon régen volt, utána tavaly (9. osztályba jártam/járok) azt álmodtam hogy 3 fiú osztálytársammal voltam, és belementem egy pókhálóba, és pár kicsike pók megcsípett engem, a földön sokan voltak, tehát nem ellepték a füvet, hanem csak sokat lehetett látni belőlük, az osztálytársaim asszem elfutottak ha jól emlékszem, ma meg azt hogy egy barna hajú srác eléggé nézett engem. Anyukám/apukám barátjának volt a gyereke vagy nem tudom, valami ilyesmi volt, (külsőleg nálam idősebbnek tűnt) és megkérdezte hogy eljöhet-e a szülinapomra, Október 4-én lesz mellesleg és mondtam hogy igen, és a házunk előtt volt ilyen szellemvasútszerűség, de mégis olyan volt mint egy normális vonat állomás, valamiért egy szellemvasút jut az eszembe vagy mi, mint amik a vidámparkban szoktak lenni, aztán anyummal vmiért bementünk szobámba, (Rend volt, nem rendetlenség) aztán az ágyam alól kijött egy közepes méretű pók, tehát akkora mint egy keresztes pók, csak teljesen fekete színe volt és semmilyen minta se volt rajta, asszem anyu megölte, vagy nem tudom, aztán egy másik ugyanilyen pók ugyanúgy kijött, és azt hiszem anyum azt is megölte, aztán egy annál nagyobb, barna színű pók, kereszt volt a hátán, a potroha hatalmas volt, kb akkora volt a pók mint egy öngyújtó, bolyhosnak tűnt, de a lábai picit olyan kullancs szerű volt és rövidek és kissé vastagak vagy nem tudom, és a függönyön mászott, aztán leugrott a földre, és onnan rá a pólómra, aztán lesöpörtem magamról és kirohantam a lakásomból és felkeltem, előtte egy nappal meg azt álmodtam hogy meg csókoltam az egyik fiú osztálytársamat, aztán elrohantam. (Mellesleg én is fiú vok.) Ezek az álmok miért vannak? Egyébként meg az utóbbit nagyon nem is bánom... :"D Nem megkövezni lécci. :D De több ilyesmi álmom volt, másodikos koromban meg olyan is volt hogy a hatalmas kék keretben lévő tükröm az étkező szobánkban volt, az ajtónk mellet, és a plafonra fel volt ragasztva ilyen légy fogó vagy mi, és egy darázs rajta volt, én néztem azt a darazsat és aztán hirtelen kiszabadult és az arcomhoz közelített, és annyira megijedtem hogy felkeltem, volt még olyan ovis koromban hogy egy ilyen eléggé poszt apokaliptikus helyen voltam, illetve egy tengeren, azon belül egy hajón ami darabjaira kezdett hullani, aztán én ráestem az egyik deszkára a tengeren, és egy darázs szintúgy elkezdett engem kergetni vagy nem tudom, repkedett körülöttem, aztán meg is csípett ha jól emlékszem. Eléggé szokatlan álmok, nem? Midig valami ilyesmit álmodok. Ezek mit is jelentenek? Ha leírná valaki, azt megköszönném. :) Bocsi a regényért. :)

#pókháló #álom #szerelem #pók #tudatalatti #darázs #Asztrális-sík #Furadolgok.
2016. szept. 8. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah, valamint rajzoltam egy anime karaktert aznap mikor azt álmodtam a fiú osztálytársammal.... és azt mondta az egyik barátom aki lány hogy úgy néz ki a rajzom mint az az osztálytársam akivel ezt a perverzséget álmodtam.... De nem tudom, szerintem nem hasonlított rá, ő szerinte meg igen.
2016. szept. 8. 15:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy már ott vagy csak még nem jöttél rá, szóval üdv a pokolban!
2016. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, a Négyes a halál száma japánba, én nagy anime fan vagyok és szeretem a japán dolgokat, nagyon.... a szerencse számom a négyes már kicsi korom óta... :D Akkor még nem tudtam hogy a négyes ezt jelenti, de remélem jó barátokra találok ezen a szörnyű helyen ahol te is vagy. :D
2016. szept. 8. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szteppelni akartak veled. :D
2016. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj ne. bele se merek gondolni x"DD
2016. szept. 10. 08:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Ron kicsit féltékeny lenne... :D
2016. szept. 10. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!