Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatero almom, hogy a...

Visszatero almom, hogy a paromnak van valakije, mindig mas szemely de mindig jobban szereti es alltalaban el is hagy erte. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azota fejlodott az almom. Van egy hat hetes pici lanyunk egyebkent es neki meg van egy 12 eves nagy fia akit sohasem nevelt egyutt ax ex nejevel. Mielott barki nekem esne en ot mar 5 evvel a valasuk utan ismertem meg. Szoval egy ideje mar sirok ugyan almomban amiert elhagy dr mar nem kerlelem hogy maradjon vagy hogy engem szeressen. Csak a miert kerdest hajtogatom. Aztan most az utolso alkalommal uj szereplo lepett a kepbe, lett egy ujabb babaja egy masik notol akit eppen a zuhanyzoban kaptam el. Nekiestem a paromnak hogy mi ez ki ez miert majd a nonek de csak rangattam. Mire a parom megvedte csokolgatta es arra kerlelt fogadjam nem lesz baj maradjak en is. Aztan mondtam neki most eloszor hogy ezutan a no utan? ( mert nagyon nem a parom stilusa volt kisse alkoholistanak lepukkantak es betegesen sovanynak hatott) SOHA! Nevettem egy eroltetettet es elkezdtem csapkodni egy feher ajtot hogy vegye mar eszre meg iott vagyok es hagyja mar abba ezt a nekem mindegy melyikkel vagyok stilust. Majd leleptem. Az ajtot vagy 20x becsaptam.

Azt tudom hogy attol felek valoban , hogy masnal kereso a testi oromoket hiszen mi denki tudja sokaknalegyaltalan nincs sex mar a terhesseg alatt sem. De ugyanakkor tudom nem tenne meg mert becsuletes. Vajonazert fejlodik az almom mertharcolok a felelmeimmel es probalom kizarni azokat?



2016. szept. 9. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Tanulj meg helyesen írni és ne agyalj ennyit ezen a dolgon. Ja és ezeket az álmokat nem árt, ha megbeszéled a pároddal.
2016. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önértékelési zavar, kisebbrendűségi érzés, és valószínűleg egy kis bűntudat is táplálja ezeket az álmokat. Valószínűleg az életben is ilyen lehetsz (ezzel engem például biztos el tudna üldözni bármilyen nő), de ez nem feltétlen baj, van akit nem zavar. Feltűnt, hogy írtad, hogy "mindenki tudja, sokaknál egyáltalán nincs szex már a terhesség alatt sem". Szerintem ez nem természetes. Nem szabad elhanyagolni egymást, mert ez előbb-utóbb biztosan oda vezet, hogy ha nem is keresi másnál az ilyen örömöket, de elhidegültök egymástól. A szexnek sok formája lehet, de fontos, hogy törődjetek egymással, mert ha csak a gyerekről szól innentől az életetek, akkor nemigen lesztek boldogok hosszú távon. Szerintem ezt te is sejted, és ezért álmodsz ilyeneket.
2016. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!