Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatero...

Mit jelenthet ez a visszatero alom?

Figyelt kérdés

Nem olyan gyakran, de mindig vissza-vissater ez az almom kb 2-3hetente.


Az almomban egy nagyon nagy hazban, marmar kastelyban vagyunk 6-an. Azt elore megjegyeznem,hogy este van, es a hazban alig van feny, horror filmbe illo vilagitas van, nagyon sotet...Egy anya(gondolom,nem az enyem.)egy apa,egy lany,egy kb 22-25 eves fiu, es egy idegen lany aki az este folyaman jon.

Megjegyeznem, hogy egyik szemelyt sem ismerem. Ezert mondtam hogy gondolom,hogy egy anya (idosebb no,o foz stb)

Igazabol az alom nagyon cifras.

Eloszor 5-en vagyunk ugyebar. Este van.Az apa, a lany holleterol nem tudni meg. Azt tudom,hogy az anya foz.

A 22 eves fiuhoz egyszercsak jon egy szep lany...Velem is es vele is flortolget.

Ezutan nem tudom miert a rejtelyes lany (aki nagyon tetszik) es elvisz a teraszra ahol felmaszunk egy ilyen titkos reshez, keresztul megyunk ezen, es ujra a hazban vagyunk.

Ezutan nagyon gyorsan valtas tortenik, a lany a 22 evessel kezd el foglalkozni.. Ezutan kezd erdekes lenni. A haz ugy nez ki, hogy bejarati egybe van a folyosoval, bejarattol par lepes: balra konyha+ebedlo. folyoson tovabb: balra egy szoba, es utana egy furdo. Az almom itt kezd nagyon furcsa lenni. Ugyanis az almomban elmegyek a furdo melett ahol nincs villany kapcsolva ugye... es amugyis nagyon sotet van,egyszercsak kopogast hallok.Vissza lepek a furdohoz, es (ajto nyitva) hirtelen becsukodik. (Azt biztosra tudom,hogy nincs senki a furdoben. )

Ez nagyon para...(megjegyeznem hogy nagyon sok horror filmet nezek, es NEM vagyok az a felos tipus. Sot,eletem soran nagyon sok horror filmet lattam, de felni talan csak 1 tol feltem attol is csak ugy 25%-ban, szoval ilyen teren en nagyon "eros" vagyok. (Ja, es nem, az almom nem egy horror filmbol van)

Szoval hallom ezt a kopogast, becsukodik az ajto. Kibszott para, lefagytam... Aztan jon a 22eves, hogy menjek enni,kesz a vacsora. O bemegy a furdobe,es o is hall dolgokat. (kopogas)

Ez igy nem tunik paranak, de az almomban kb rettegtem... Nagyon para volt...Megyunk vissza a konyhaba, mondom neki hogy mond el nekik... -Mit? -Tudod te, amit hallottunk! -Mar nem is tudom mi volt az.

Megmindig parazva, leulok vacsorazni. Ott van mindenki. Megjegyeznem hogy tokeletes a sotetseg itt is, az egesz almom atmoszferaja amolyan sz.ratos sotetseg... Annyira sotet van, hogy az asztalnal a melletted ulot is csak felig latod.

Elkezdunk enni,(csend van) hirtelen megint jon a kopogas, egyre hangosabb,mindenki csodalkozik,hogy WTF. es ennyi. :D

Tudom,nagyon furcsam,es ez visszatero alom...


2016. aug. 28. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, elolvasni is nagyon fosatós.Most megint nem fogok aludni és azt hiszem vacsizni sem, mert két ajtó mellett kéne elmennem a sötét előszobában.Köszi ...

:(

2016. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!