Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször is azt álmodom, hogy...

Többször is azt álmodom, hogy az anyámmal szeretkezek, van ennek valami jelentése? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok gyorsan írni, hogy ne özönjenek ide a trollok.



A szexuális álmok - főleg szülőkkel - nem minden esetben szexuális vágyat jelentenek, hanem bűntudatot, lelkiismeretfurdalást.

2016. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Persze a partner irányába.
2016. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Én egyszer azt almodtam, hogy egy olyannal szexelek, akit a való életben utálok. Ne gondolj rá és akkor nem válik ez a dolog a démonoddá.
2016. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%
Az agyad minden hülyeséget kitalál alvás közben nyugi.
2016. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Vonzódsz anyádhoz. Egyértelmű.
2016. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a 3mas írta jól még annyit hozzátennék h nagyobb veszekedések után is előfordul ilyesmi. Az oka h a harag és a szexualitás az agyban közel van NÉHÁNY embernél így csillapítódik a konfliktus tudat alatt.
2016. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Na na na.....
2016. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az a kérdező, aki az anyjával fantáziál?:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__8..

2016. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerem a helyzetet, nekem apámmal volt már többször szexuális töltetű álmom. Nem akarok neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Soha nem voltam erőszak áldozata és teljesen normális a viszonyunk, én egy mentálisan teljesen egészséges ember vagyok. Az álmok jelentősége érdekel ugyan, de azt már megtanultam, hogy a szimbólumokat nem szabad túl egyértelműen értelmezni.
2016. szept. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Sztem a legtermészetesebb vonzódás, aminek csak a jó erkölcs szab tilalmat. Mindent tőle tanulunk, látunk, sajátítunk el, így a legtermészetesebb az lenne, ha erre is ő taníthatna meg. De nem szabad, inkább tévelygünk, s általában ugyanazokat a hibákat elkövetjük, amit a szüleink már átéltek, mert szóban nehéz átadni a tapasztalatokat, ill. ebben is nagyon vonalasak, prűdek vagyunk.
2016. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!