Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítség, mit jelent halottal...

Segítség, mit jelent halottal álmodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, légyszi segítsetek mert kétségbe vagyok esve. Tegnap kezdődött, azt álmodtam,hogy meghalt a párom valami autóbaleset szerűségben, de már abba az álomba is bevonódott valahogy,mintha az apukám halt volna meg. Ma éjjel azt álmodtam elősször,hogy apukám autóbalesetben és anyukám (nem tudom miben,túl zavaros) meghalt,majd felriadtam. Visszaaludtam ,és a köv. álom az volt hogy édesapám halt meg ugyanugy autóbalesetben. Felriadás után visszaaludtam és azt álmodtam édesanyám halt meg elősször autóbalesetben, aztán valahogy visszajött és mondta hogy 2 napunk maradt együtt lenni,utána meghal.

Nem értem az egész zavaros,és félek. A párommal nagyon jó a kapcsulatunk, a szüleimmel kicsit elhidegultunk egymástól az utóbbi pár évben. Nem tudom hogyan közeledhetnék, de érzem ez igy nem lesz jó.


Köszi a válaszokat!

22/L



2016. szept. 16. 06:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdésem az lenne hogy "mit jelent hozzám közelálló személy haláláról álmodni? " a "mit jelent halottal álmodni helyett?"
2016. szept. 16. 07:00
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szia ! Maradjunk a realitás talaján.Rosszat álmodtál.Két ok lehet Első: vagy tudatosan,vagy tudat alatt foglalkoztat,hogy mi lehet a szüleidel.Ez a lelki ok ! Második ok,hogy valami olyat ehettél ami miatt álmodtál rosszat.
2016. szept. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató válasz,köszönöm :)
2016. szept. 16. 07:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A halál sok esetben jelenti, jelentheti azt is, hogy valaminek vége!

Lehet, hogy jelenleg szorosan kötődsz, kapcsolódsz hozzájuk, és lélekben most kezdel önállósodni, valóban felnőtté válni, lehet, hogy esetleg olyan élethelyzet előtt állsz, amelynek nyomán messzebb költözöl tőlük, tehát a minden napos személyes kapcsolat szakad meg...


Persze nem kell megijedned, mert amikor valami véget ér, akkor az egyben valami újnak a kezdetét is jelenti. Figyelj oda magadra is (=belső változás), és a hétköznapi események alakulására is. = Külső körülmények változása.

2016. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kb 3 hete költöztünk külön a párommal,eddig náluk laktunk, lehet hogy ez lenne az oka.
2016. szept. 16. 07:28
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem erre mindig azt mondták,hogy meghosszabitod az adott személy életët.Nem egyszer álmodtam ilyet,és nem történt semmi rossz,az a bizonyos rosszérzésen kivül ami még napokig bennem volt.Nyugi :)
2016. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

No, akkor erről ennyit!

Fizikálisan is egy kicsit távolabb költöztök, egy kicsit elszakadtál tőlük, és így lélekben is erősödsz, mert felvállaltad, hogy ettől kezdve külön család, külön döntések, ... persze ez nem fogja azt jelenteni, hogy a szüleiddel teljesen megszakad a kapcsolat, csak egy kicsit másabb lesz.

Álmaidban a tudatod, és a lelked, most zárja le a korábbi életed-szakaszt, és készül fel erre, az újra!

Sok sikert, sok boldogságot nektek!

2016. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem a válasz egyszerű…

Azért álmodsz ilyet, mert a szüleiddel elhidegültetek. És a tudatalattid így jelez, hogy fel kéne, vedd velük a kapcsolatot. Mert ők sem lesznek mindig…

Így ha újra beszélgettek, ez a félelmed is megszűnik, ezek az álmaid is elmúlnak…

2016. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld pacsi :) :)

Igyekszem valahogy javitani a kapcsolatunkon :) Szép napot nektek !

2016. szept. 16. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!