Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent halottal álmodni?

Mit jelent halottal álmodni?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre hogy kb 2 hónapja folyamatosan előjön az álmaimban hogy valaki fekszik letakarva az ágyamban és csak a lába látszik ki. Van hogy mellette feküdtem le aludni álmomban, van hogy csak láttam. Nem értem miért nem szenteltem ennek eddig figyelmet. Mai álomban észrevettem és nagyon féltem tőle, meg se mertem nézni ki lehet az, aztán a kutyám mondta később hogy egy rokonom kivitte onnan. Mit jelenthet ez, mit akart már ennyi ideje végig esetleg a tudatalattim üzenni?

2013. okt. 12. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a titok című filmet a vonzás törvényéről,és mindenre választ kapsz!Esküszöm.Sok sikert :)

Itt egy link: http://www.youtube.com/watch?v=90R7wrpId5Y

2013. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem anyukám álmodta azt, hogy papám meghalt. megkérdezte a jósnő ismerősünket, és azt mondta, hogy hosszú élete lesz papámnak:)
2013. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De nem tudom ki volt az. És kétlem hogy erre utal.


A titok meg erre nem ad választ és amúgy is baromság.

2013. okt. 12. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem baromság.Minden a hiten múlik.Ha azt hiszed jót jelent,akkor jó fog történni az életedben, ha azt hiszed hogy rosszat jelent, akkor a rosszat fogod bevonzani az életedbe.

Konkrét dolgot nem jelentenek az álmok, a démonok max basztatnak téged.Hogy félj, ennyi.

2013. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha minden így működne semmi értelme nem lenne az életnek. Ennyi erővel bármit álmodhatnék azt jónak képzelem? Hagyjuk már. Én azt hiszem hogy ilyen dolgok, szimbólumok az álomban konkrét jelentéssel bírnak amit a tudatalatti próbál tudtunkra adni. Az hogy többször megjelenik egy letakart halott az ágyamban pedig nyilván utalhat valamire.
2013. okt. 12. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
A családunkban mindenki azt mondja,hosszú élet :) A rossz az álmodban általában ellentétes a valósággal, tehát a valóságban valami nagyon jó fog veled történni :) Ők ebben hisznek, de szerintem is minél rosszabbat álmodsz annál jobbat jelent az életben.Ha már a jelentést akarod tudni.
2013. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn lesz valami amit nagyon szeretnék. Meglátjuk arra utalt-e hogy sikerülni fog.
2013. okt. 13. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!