Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatérő álmom?

Mit jelent ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Régebben múlt hónapban sokszor álmodtam olyat hogy állok kint a teraszon és vagy repülők zuhannak le vagy bombákat dobnak le vagy az égen a repülők háborúznak. És én csak ott állok. Aztán ez már a valóság: volt ezek az álmok után olyan eset hogy a környéken kettő hangrobbanás történt két vadászgép miatt és én akkoris ott álltam a teraszon és gondolkoztam hogy most mi fog történni valóra vált az álom? Ezek mit jelenthetnek? Volt már párszor hogy álmodtam valamit ami megtörtént

14/l


2016. szept. 18. 09:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy a hangrobbanásos eset miatt ezek az álmok abbamaradtak. Illetve csak egyszer álmodtam hogy lezuhant egy repülő de azóta nem.
2016. szept. 18. 09:39
 2/5 anonim ***** válasza:
na hat akkor a hangrobbanasra utalt az alom es azert nem almodsz mar ilyet mert mar megtortent az amit elore jelzett
2016. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez olyan furcsa hogy lehet megálmodni a jövőt...
2016. szept. 18. 14:51
 4/5 anonim válasza:
nekem is volt már hasonló, félelmetes dolog ez :O
2016. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendezetlen a belső világod. Mentálisan egészséges egyénre nem jellemzőek az ilyen álmok, de ha abban hiszel, hogy ez jósálom volt, akkor az elméd abban a közegben rekunstruálódik. Fess, kertészkedj, énekelj vidám dalokat.
2016. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!