Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent ha az álmaimban...

Catlin kérdése:

Az mit jelent ha az álmaimban elesek magamtól nem tudok felállni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta önértékelési zavarom van (ezt sokáig észre sem vettem csak mások világosítottak fel) de a múltkori álmom eddigi mindnél jobban megfogott.

Egy osztályteremben voltunk ahol egy srác mondta, hogy szerelmes belém. Én csak ezután mentem be késve a tanár pedig legalább valami atomfizikáról beszélt mert egy szót nem értettem de azt tudom hogy mondták hogy fizika. (7.es vagyok). Ezután kiderült, hogy a srác nekem is tetszik és oda-vissza vagyok érte. Ezután jött valami olyan baromság amit soha nem fogok megérteni. Valami hullámvasúton menve énekeltem a szerelemről (ezután jön a lényeg) majd amikor kiszálltam nagyon szédültem és elestem. Nem bírtam felállni ezért segítségért kiáltottam a közelemben lévő ismerőseimnek de azok ott hagytak és figyelembe sem vettek. A lábqimat nem éreztem és egy jó adag mászás után majdnem sikerült felkelnem. Majdnem de egy néni szintén elesett és rajtam támaszkodva kelt fel ezzel engem visszalökve a földre. Ellöktem magamtól ő pedig nevetve elment. Miután végre felálltam meg akartam keresni a fiút de azt mondták hogy meghalt. Ezután lassan mindenki eltűnt. Valamilyen úton módon egy olyan helyre kerültünk ahol tudtunk repülni és pályákat kellett megcsinálni. Ott újra ott volt az a fiú de nem ismert fel engem. Ezután a padon két fiú közül kellett választanom és azt választottam amelyiknek ugyanaz volt a neve mint az osztálytársamnak és hasonlított rá kinézetileg is. Vele tökre összehaverkodtam aztán mentünk az utolsó pályára. Ott a végét nem tudtuk befejezni pedig nagyon nehéz volt és többször is 'meghaltunk'. Azt hittük hogy egy újabb checkpointhoz' értünk de aztán kiderült hogy ennyi volt a DEMO. Ezután valami ünnepség volt ahol a lufik között egy 25ös szám nagy felirata volt. Minket ünnepeltük hogy befejeztük. De velem senki nem foglalkozott. Én vezettem a többieket de engem senki észre se vett. Ekkor már nagyon magasan voltunk és én valahogy leestem. 'Osztálytársam' még segíteni akart de nem tudott azelőtt lett vége pár pillanattal hogy a földhöz értem volna. Ez nagyon rosszat jelent?



2016. okt. 5. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentheti azt hogy egyedül nem tudsz problémát megoldani az hogy senki nem segített ugyan azt jelenti a valóságban ishogy tetszettél egy fiúnak és ő is neked talán azt jelenti hogy tetszik neked egy fiú és az hogy meghalt azt hogy hirtelen eltűnik az életedből.A másik fiú talán azt hogy próbálod őt helyettesíteni de nem lesz olyan mint ő csak hasonló.Hát a többiről nem tudok mit mondani de valószínű hogy nem jelent az egész semmit
2016. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*is.Hogy...
2016. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, köszönöm :) ez így logikusan hangzott mert a legtöbb megtörtént...
2016. okt. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!