Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy álmomban...

Miért van az, hogy álmomban szédülök és összeesek, fel se tudok állni. Mikor felébredek, iszonyatosan fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérlek, erre ne is várd, hogy valaki ezoterikus választ adjon, mert olyan nincs.

De itt az én feltételezésem - tudományos alapon -. Tehát azt írod, hogy álmodban összeesel, szédülsz. Ez lehet azért van, mert az agyadnak már nem kell mit feldolgoznia. Ha úgy szeretnéd; a küldetés sikeresen megtörtént. Vagy talán annak előtte olyan filmet (sorozatot) néztél, ahol az egyik számodra fontos szereplő elhalálozik. Egy olyan emberke, akinek szívesen bele bújtál volna a bőrébe, akinek átélted a szerepét.Az agyad ezt úgy dolgozza fel, hogy pl. végig játsza a halálát annak a szereplőnek a saját szemszögedből, csak az álom ezelőtti részére nem emlékszel.Vagy az is előfordulhat, hogy az agy nem alakítja át vizuálisan az álmot, csak érzelmileg. Tehát az érzések benned vannak, csak nem látható formában. Mintha csak zenét hallgatnál.


Arról, meg hogy miért nem tudsz felkelni,arra engedj még egy példát: Van egy szmg. -d. Arra 10 GB adatot próbálsz felrakni. Nem sikerül, a gép befagy, csak szerencsétlenkedik. A te tudatalattid is tovább harcolna, de az agyad azért felelős része felkelt. Te is befagysz. Vagy a másik, (ami egyáltalán nem lehetséges) hogy olyan sokk ér, amit nem vagy képes abban az illuminált állapotban feldolgozni, pedig máskor csak elsiklanál felette. Ne aggódj, velem is van ilyen néha. Bár a leírtak alapján nem erre következtetek, hanem valami beilleszkedési problémára. Ha gondolod, írj.


Amúgy egy jó tanács: legközelebb ne Ezo témába tedd fel, hanem egészségbe.


Üdv; RB.

2016. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam másnap fáradt lenni, ha sokat álmodok egy este. hiába fekszem le 11-kor és kelek 8-körül, akkor is sokkal fáradtabb vagyok olyankor. emlékszek néha akár 2-3 különböző álomra is. csak arra tudok gondolni, hogy ezt a sok fasz.ságot fárasztó az agynak kitalálni :D
2016. okt. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!