Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Visszatérő álmom az hogy abban a házban vagyok ahol a gyerekkoromat töltöttem de a ház nem abban az álapotban van hanem romos. És a WC ablaka ki van törve és onnan ha kinézek csomó halott állat van odakint amik farkasok kutyák és oroszlánok....ott van a vér is a legyek is ott vannak körülöttük...nagxon durva de van mellettük egy élő nöstény oroszlán meg egy farkas.... esetleg valaki tudja hol tudnék utána nézni hogy mit jelent vagy valaki ért hozzá és meg tudja mondani nekem?

2016. okt. 16. 16:37
 1/3 anonim válasza:

Talán nézd meg az Álmos könyvbe ott mindent leír részletesen. A farkast is külön azt hogy ha vonyít, vicsorog stb. mit jelentenek.

Ezt tudom csak ajánlani. :)

2016. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az oroszlán az mindig a hím. Az oroszlánnak a nöstényét tigrisnek nevezik, ők vadásznak, mivel az orinak sok a csaja, háremet tart, egész nap alszik és párosodik. Az oroszlán dolga a védelmezés:nőstény,terület.


Az álmoskönyvet hiába nézed, hiedelmekre, babonákra épül.



Az érzésedre kell fókuszálnod, amit éreztél ébredéskor. Az a valós.


Nagyon valószínű - mivel visszatérő álom ,- valamit nem dolgoztál fel, ami a gyermekkorodban esett meg.

Talán egy haláleset.


Neked kell értelmezned, mit jelent neked a légy,oroszlán,farkas.

2016. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ház családot jelent álmainkban,s a régi házunk,régi családunkat.A romokban álló ház,romokban álló családot jelképez.

A oroszlán,-mint nemzeti jelképekben-a vadságot,kegyetlen tulajdonságot,erőszakkal uralkodást.


Nem irígyellek!

2016. okt. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!