Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy furcsa álmom az...

Barbara1207 kérdése:

Volt egy furcsa álmom az éjszaka. Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Forgoszél közeledett felénk két gyermekemmel elbujtam a szomszéd házába mivel az utcárol futottunk haza fele és nem értünk volna haza idöben.Mire vége lett a viharnak két gyermekemmel kiléptem a kapun és két katona állt ott egy nö és egy férfi.Azt mondták nekem ,hogy a helyembe sietnének nagyon haza mivel a gyermekem otthon vár.Mire én azt mondtam nekik itt van velem mindkét gyerekem,de kétségbe estem ezért elkezdtem haza fele szaladni.És a házunk elött lévö aszfalt uton egy lyuk volt furva oda volt belerakva egy csecsemö ami két plédbe volt bele csavarva megijedtem hirtelen felvettem magamhoz szoritottam és bevittem a meleg lakásba megetettem megfürdettem.És itt az álmomnak vége szakadt.Szerintetek ez mire utalhat figyelmeztethet esetleg?

#álom #öröm #megdöbbentség
2016. okt. 1. 10:40
 1/5 anonim válasza:
Nézd meg van ilyen app is
2016. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Álmaink rendszerint a jelent,és a múltat jelentik meg nekünk szimbólikus képbe ágyazva.


Álmod forgószele,egy indulati vihart jelképez,mely elől,egy idegen családban találtál menedéket.

A katonák,akik értesítettek,valami külső tekintélyt jelképeznek.

Az aszfaltba(életútba) rejtett,otthagyott gyermek te vagy,akit-igen egészséges módon-te vettél oltalmadba.(Bárcsak mindenki ilyen jóviszonyban lenne önmagával,mint te!)

2016. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiegészítés,az előző gondolataimhoz:


Milyen csodás lenne,ha felkészülnénk ilyen vészhelyzetekre azzal,hogy olyan baráti,családi kapcsolatrendszert alakítanánk ki melyre minden körülmény között önzetlen,hathatós segítséget kaphatnánk!

2016. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolso válasziro.

Igen lehet igazad van.Mivel én otthonról elmenekültem mivel szüleim elválltak apámmal maradtam vele nagyon rossz lett a kapcsolatom és már nem birtam tovább. egy ismeretlenbe vágtam bele egy olyan családhoz kerültem költöztem akit nem igazán ismertem ott volt a számomra megfelelö párom akihez költöztem illetve az ö családja,de nem ismertem/ismerem annyira öket már 5. éve élünk együtt van két gyermekünk.És én voltam az a gyerek akit ott hagytak ,de akkor nem értem én saját magamat ,hogy vettem szárnyaim alá ez számomra érthetetlen...:SÉs a katonák pontosan mi is az amit közölni szerettek volna velem?:/Ha esetleg ki tudnád fejteni megköszönném.

2016. okt. 3. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,valamilyen tekintéllyel bíró emberek figyelmeztettek,hogy muszáj felnőnöd,és irányítni saját életedet.

Saját egészséges életösztönöddel, kezelted családi tragédiádat.

2016. okt. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!