Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki! Aki jó álomfejtő....

Valaki! Aki jó álomfejtő. Nagy vázlatokba ez lenne az álom (Lennt) Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Hátigazából ez elég hosszú lenne. De a lényege, hogy az álmomban is álmodtam. De ez nem az egész aki tudna segíteni az légyszíves írjon privátba 3s leírom az egész álmot.

2016. nov. 4. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt álmodtad, hogy alszol és álmodsz. Semmit nem jelent, én is álmodtam már ilyet. Többször is, bár ritkán. Ehhez nem kell álomfejtőnek lenni. Egyébként nem akarlak kiábrándítani, az álmoknak nem lehet konkrét jelentést tulajdonítani. Vannak egyértelműek, amikről te is tudod, mit jelentenek, és vannak olyan zagyvaságok, amiknek semmi értelme, és értelmet sem lehet adni nekik. (Persze belemagyarázni bármibe bármit lehet, csak kérdés, hogy mire jó ez.) Olvass utána kicsit az álom biológiai okainak, és rögtön rájössz, hogy kár álomfejtéssel foglalkozni.
2016. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megkattantál oszt tső.
2016. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bátran írj!


Értelmes embernek értelmes álmai vannak,hisz ugyanabból az elméből fakadnak,mint nappali gondolataink.

Megértésükhöz ismerni kell "kulturális tudattalanunk" jelképrendszerét.

2016. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azzal egyetértek, hogy nehéz egzakt jelentést tulajdonítani egy-egy álomnak, azonban az a kijelentés, hogy felesleges az álmokkal foglalkozni, talán egy kicsit erős. Tudomásom szerint az álmok a tudattalanunk szűretlen, tiszta termékei, az egyetlen jelenség, mikor a tudattalanunk "elnyomás" nélkül a felszínre kerülhet. Természetesen túlértékelni sem szabad, könyvből álmot fejteni meg végképp nem.
2016. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!