Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen jelentései lehetnek ha...

Milyen jelentései lehetnek ha könnyen, illetve nehezen verek meg valakit, valakiket?

Figyelt kérdés
Személyük lényegtelen. Könnyedség lényeg.
2016. nov. 5. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Fizikailag vagy "szellemileg"(nehez vehető rá a harcra, vagy ellenkezőleg) könnyen?
2016. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Latszik hogy te meg soha nem verekedtel. :D Nem baj kisfiam neked nem is kell, csak keruld el a gonosz bacsikat. :D
2016. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1#

Ez biztos? Rám nagyon nem igaz. Mióta tudatomnál vagyok, vágyok vitára, kommunikációra, mások meggyőzésére és mások általi magamat meggyőzésre. Mindig én vagyok aki legnyíltabban köt bele amibe tud és elvárja, bele is kössenek ha van miben fejleszteni.


Fizikailag pedig már elég régóta van egy bizonyos harctudásom és bár vágyom a fizikális összecsapásmentes problémák megoldását, tudat alatt már nagyon elvernék egy csapat semmirevalót.


Eddig nagyon ritkán de nehezen verekedtem, nem bírtam mozogni, ellenfeleim nem sérültek.

Pár hete viszont 1 technika per 1 emberrel ütöttem ki 4 embert, egy másik álomban pedig nagyon agresszívan léptem fel valakivel szemben, mert kötelezni akart valamire, majd háromszor megütöttem.

Tudsz esetleg más lehetőségeket, kérlek?



2#

OK.... XD

Mert az álmokból és íráson keresztüli megnyilvánulásomból ez látszik.

Verekedni is verekedtem már, de többször harcoltam mint ahány emberrel te életedben beszéltél kisfiam.

2016. nov. 9. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!