Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnék valakiket...

Hogyan tudnék valakiket elátkozni?

Figyelt kérdés
Mielőtt megírnátok 20-an,hogy visszaszáll,tudom. És nem is érdekel,az sem érdekel ha 5szörösen száll vissza.SZÓVAL NORMÁLIS VÁLASZOKAT HA LEHET,KÉRLEK! Na kezdjük is az elején: két emberről van szó. Az egyik a tanárom. Megütött, bejön órára és rögtön kerget ki,amikor felelek elmondom a teljes leckét és természetesen egyest ad. A másik egy ismerősöm,miatta vágtam többször is magam,mindig bánt. Lelkileg teljesen roncs vagyok. Eddig magam bántottam. Most eljött a bosszú ideje.
2015. márc. 15. 20:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Miért bántanak téged?

Szüleid mit szólnak hozzá?

És az igazgató?

2015. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2015. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mit ér neked ez az információ?
2015. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
"Van, amikor egyetlen dolgot teheünk: elfutunk és sose nézünk vissza" Másszóval - az ismerősöddel szakítsd meg a kapcsolatot, ha csak bánt az nem barátság, kerüld el, nem tud lenyomozni hogy mikor hol van, soha többé nem látod. Ha oszt társad, az baj. Vagy próbáld meg legyőzni, vagy iratkozz át másik iskolába. A tanár csak ráadás. Elemezd ki a helyzeted. Jövőre is ő fog téged tanítani? Ha igen, akkor mindenképp iratkozz át. Ha nem, akkor próbálj meg mindent megtenni a jobb jegyért, ne stresszelj. Van oka, hogy pont téged bánt, rád pikkel, ezt derítsd ki és változz meg, húzz előtte magadra álruhát.
2015. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
A tanár miatt ën beszélnék apàmmal h beszéljen vele . A másikat meg szard le. Ha az nem megy én ott tennék keresztbe neki ahol tudok
2015. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elátkozni ne átkozd, mert ha bosszúvágy olyan, mint ha mérget innál, és azt kívánnád, hogy az ellenséged, haragosod forduljon fel tőle.
2015. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
SNISS hány éves vagy?
2015. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Legoman ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy menj és ne nézz vissza.

Vannak esetek, amikor nem jó a csatatéren maradni. Ilyenkor színlelj és húzz magadra álruhát, bújj meg egy kis helyen, városban és ha teljesen felkészültél, kielemezted a helyzetet, akkor már tudod, hogy mit kell tenned. De ne feledd: Dönteni nem ugyanaz, mint úgy dönteni, hogy minden marad a régiben.

Átkozást meg felejtsd el, mert csak rosszabb lesz a helyzet, csak elragadott a hirtelen hév. Tudom, hogy ilyenkor nehéz uralkodni magadon, de próbáld meg.

A tanár, ha megüt, akkor szólj az igazgatónak, ezt nem teheti. És ezt te fel tudod használni ellene. De ne siess el semmit! Légy saját magad ura, és ne hagyd, hogy mások irányítsanak.

Folyton bánt az ismerősöd, akkor bántsd te is őt, add vissza neki, úgy, ahogy ő adja neked, de lehetőleg olyankor, amikor nem számít rá.

De persze ezek csak tanácsok, vagy megfogadod vagy nem.

2015. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Annyi amennyinek akarod h legyek
2015. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Ensam skog ***** válasza:
Ne akard. Én elatkoztam vkit aki meghalt. Azóta is bánt a dolog.
2015. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!