Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhet olyan, hogy valakiket...

Létezhet olyan, hogy valakiket egymásnak teremtett a sors?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, megtaláltam egyszer az igazit, de nagyon rosszul alakultak a dolgok, de azóta nem tudom elfelejteni és valahogy úgy érzem ő sem találja a helyét. Szinte a lehetetlen, hogy mi közeledjünk egymáshoz, elég sok ok miatt, de alakulhat úgy, hogy a sors, karma, bármi segít, hogy egymásra találjunk vagy akár az is lehet, hogy sosem leszünk boldogok?
2013. márc. 16. 17:49
 1/7 anonim válasza:
Biztos, Coelho több könyvében is ez van. De az életben több lehetőséged is akad, azért ne zárkózz be emiatt. Én például 10 év keresés után rátaláltam az igazira, azóta boldogan élünk.
2013. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem erről mindig ez a mese meg dal jut eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=XjKRMZbL4-E
2013. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem olyan, hogy "sors", "karma", és társai nem léteznek, tehát a kérdésre a válaszom nem. De ha hiszel a sorsban, akkor egyben azt is elfogadod, hogy egy bizonyos terv szerint élsz, amibe nincs beleszólásod, tehát a magánéletedre is kihatással van, tehát ez esetben a sorssal együtt abban is hiszel, hogy valakit szán neked. Ez esetben számodra létezhet, és mivel én sem tudhatom biztosan, ezért pontos választ nem tudok adni a kérdésedre. A megközelítésről szól.

És lehetsz boldog, ha elfelejted.

2013. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem létezik
2013. márc. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 greta201 válasza:
BAROMSÁG!válaszom nem.
2013. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem! Több olyan ember is él a földön, akiből lehet "igazi". Ezt Popper Péter is mondta és nekem is életszerűbb, mint az, hogy két embert egymásnak teremtett a sors. Ha annyira így lenne, akkor inkább az lenne lehetetlen, hogy ne együtt legyetek. Sokan túlértékelik ezeket az ezo-tanokat és amiben nagyon akarunk hinni, mindenben azt látjuk.
2013. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, a sors nem teremt egymásnak senkit. Viszont létezik olyan kisugárzás, vagy atomi rezgés, vagy nevezzük ahogy akarjuk, ami két embert már az első találkozáskor "egymáshoz láncol". Sokszor nem lesz ezekből semmi, ha arra alkalmatlan személlyel esik meg a dolog. Nekem az 54 év alatt négyszer volt ilyen, abból egy "rosszlány" volt, egy anyám lehetett volna, egy beosztott kollegina, és csak egy volt az, akivel valóban összejöttem, és akit soha az életben nem felejtek el.
2013. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!