Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy létezik, aki néha megjelenik az álmaimban?

Figyelt kérdés
Amikor megjelenik a fiú, mindig beszél hozzám, de nem tudom, mit, mert sosem figyelek rá :'D És egyfolytában vigyorog,bármilyen szituban, egy pillanatra se hagyja abba. Az álom alatt közömbös vagyok, sőt, szinte idegesít, de amikor felébredek, mindig arra gondolok, hogy mi a fenéért nem beszéltem én is vele. Mennyi az eseély, h a való életben is létezik?
2016. nov. 18. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
1 százalék.
2016. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt szoktam mondani neked, hogy nem kedvellek, de attól még elvieselem a jelenléted, végre felvettük normálisan a kapcsolatot.
2016. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Haha. És milyen színű a hajad?
2016. nov. 18. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják csak azok jelennek meg álmunkban akikkel egyszer már találkoztunk :D szóval szerintem van esélye.

Én is sokszor álmodok lánnyal akinek barna haja van s mindig valami hülyeséget csinálunk. Én szerintem létezhet :D. 20f

2016. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

100%, hogy létezik.

És amikor MAJD találkozol VELE, az állad is le fog esni :D

2016. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem barna hajam és barna szemem van :)
2016. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17 évig álmodtam egy hosszú, fekete hajú pasiról, akivel mindig ölelkezve sétáltunk. Kicsit hátast dobtam, mikor besétált az életembe, és tényleg ő volt :')


Sajnos viszont mi ma 1 hónapja, hogy szétmentünk. 5 és fél év gyönyörű álom után :'( De nem adom fel, hiszem, hogy összetartozunk és visszajön hozzám, csak tombol kicsit.

2016. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!